Sneakersy to buty, które nie znają granic. Nosi je każde pokolenie w każdym miejscu na świecie, w niemal każdej sytuacji. Obecnie jest tyle rodzajów sneakersów, że każdy może znaleźć coś dla siebie: od szalonych wzorów i kolorów po stonowane, eleganckie buty.

Stylizacje ze sneakersami mogą być różne, ale ich urok polega na tym, że świetnie wyglądają w kontrastach. Dlatego warto zestawić je z jakimś eleganckim elementem, na przykład marynarką, albo ołówkową spódnicą. Taka stylizacja podkreśli zarówno profesjonalne podejście do pracy, jak i młodość duszy i umysłu. Ale porą roku, kiedy sneakersy rządzą niepodzielnie, jest lato.

W słonecznym blasku sneakersy wyglądają świetnie, zwłaszcza jeśli są odpowiednio zadbane. Lekko zabrudzone buty mogą być pasującym elementem do luźnej, wakacyjnej, lekko „zaniedbanej” stylizacji, ale pamiętajmy, że buty, o które nie dbamy szybciej się niszczą i szybciej zużywają.

Podstawa pielęgnacji sneakersów to usuwanie z powierzchni butów kurzu i brudu. Do tego wystarczy zwykła, czysta szczotka do butów ze średnio twardym włosiem. A czyste buty warto potraktować jakimś profesjonalnym preparatem do pielęgnacji. Np. COCCINE SNEAKERS TOP CARE. To uniwersalny spray, przeznaczony do skóry naturalnej, eco-skóry, nubuku, siateczki mesh, a w szczególności do obuwia z połączonych materiałów. Odświeża wygląd, pielęgnuje i chroni cholewki. Na nubuku i siateczce przywraca ich żywy odcień. A skóry gładkie delikatnie nabłyszcza, dzięki czemu nasza stylizacja przyciąga wzrok w słoneczny, letni dzień.

Zadbane sneakersy latem

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *