Dowiesz się:

  • Czy kupowanie produktów w zestawach ma sens?
  • Ile można zaoszczędzić?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 3 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Kompleksowy zestaw ECO do obuwia ze skóry NAJLEPSZA OFERTA

Do sklepu po zestaw

Ekonomia. Każdy z nas zna jej podstawy. Zwłaszcza kiedy zarządzamy budżetem domowym – na jedne rzeczy nas stać, na inne musimy trochę oszczędzać, jeszcze inne kupimy za kredyt. I kiedy przychodzi do zakupu produktów do czyszczenia i pielęgnacji obuwia to na myśl przychodzi jedno – a może kupić je w zestawie? Ale z drugiej strony – po co mi tyle produktów i czy wszystkie wykorzystam?

Zestawy produktów Cocciné tworzone są z myślą o zapewnieniu klientowi kompleksowych rozwiązań do czyszczenia i pielęgnacji obuwia. A jednocześnie są wycenione… wprost rewelacyjnie. Aby jednak ekonomia nam się „zgadzała” trzeba zastanowić się nad sensem zakupu. Czy potrzebujemy środka czyszczącego? No tak. Czy przyda się krem i tłuszcz? Jak najbardziej – w końcu to dzięki nim buty będą służyły dłużej. A impregnat? Też potrzebny. Odświeżacz do butów? Naturalnie, proszę zapakować 🙂

Jeśli dodamy do tego fakt, że w Cocciné Eco nie ma gazów pędnych i otrzymujemy 100% środka w opakowaniu, to produkty jeszcze bardziej powinny przemawiać do nas z perspektywy opłacalności ich zakupu.

Przeanalizujmy zatem kompleksowy zestaw produktów ECO do skóry licowej. Znajdziemy w nim:

Gdybyście chcieli zakupić wszystkie produkty (a warto, bo dzięki nim kompleksowo zaopiekujecie się skórą licową) – całość wyniesie was 159,81 złotych. Dużo? Niekoniecznie, zwłaszcza jeżeli spojrzymy na to z punktu widzenia użyteczności i efektywności produktów. Dobre, skórzane buty kosztują drożej, a produkty Cocciné Eco starczą na bardzo długo i pozwolą utrzymać w czystości oraz dobrym stanie więcej niż jedną parę butów.

A gdyby tak wybrać produkty w zestawie?

Lecz to nie koniec korzyści – kupując produkty Cocciné Eco w zestawie wydacie nie więcej jak 100 zł, a dokładnie 99,99 zł 🙂 Taka inwestycja szybko się zwróci. Po pierwsze dlatego, że są to wydajne i skuteczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji obuwia. Po drugie – ze wszystkich produktów z pewnością skorzystacie. Jeżeli nie do tej, to do innej pary butów. W końcu o wszystkie buty warto zadbać. Kolejnym argumentem jest fakt, że wszystkie środki z zestawu są produktami ekologicznymi – zatem dbasz o planetę i jej przyszłość. A do tego dochodzi wspomniany już aspekt ekonomiczny (tak, w zestawie jest taniej). Warto skorzystać z takiej okazji.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

W zestawie taniej?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *