Dowiesz się:

  • Jakie prezenty pod choinką mogą ucieszyć
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 3 minuty

Wszyscy uwielbiamy dostawać prezenty. Uwielbiamy także obdarzać nimi naszych najbliższych. Z pewnością Wasza lista prezentów wypełniła się po brzegi. Czy w nich znajdują się także takie dla miłośników obuwia, lub produktów skórzanych? Jeżeli nie, to jeszcze macie czas, aby w najlepszych sklepach obuwniczych w Polsce zakupić produkty Cocciné. A jest w czym wybierać.

Mikołaj z produktami Cocciné uszczęśliwi każdego 🙂

Co zatem wybrać? Wybór jest szeroki, a co najważniejsze – prezenty nie będą Ciebie kosztować majątku. Oto kilka naszych praktycznych i użytecznych propozycji na prezenty pod choinką.

Propozycja na prezent nr 1: prawidła cedrowe Cocciné.

Dobre prawidła cedrowe to idealny prezent na Święta. Będą doskonałym podarunkiem dla osoby ceniącej sobie elegancję i wygodę obuwia, ponieważ prawidła m.in. podtrzymują fason butów oraz zapobiegają odkształcaniu skóry. To zdecydowanie jeden z lepszych pomysłów na gwiazdkowy prezent.

Propozycja na prezent nr 2: zestawy do pielęgnacji skór w sportach motocyklowych oraz sportach jeździeckich.

Zestaw do czyszczenia skór w sportach jeździeckich
Zestaw do czyszczenia skór w sportach motocyklowych

Każdy z nas ma swoje pasje. A hobby należy pielęgnować, ponieważ daje nam ono siłę oraz masę radości. Dlatego kiedy obdarujemy najbliższych zestawem do czyszczenia i pielęgnacji skór miłośników motocykli oraz koni, z pewnością ucieszą się z takiego prezentu.

Propozycja na prezent nr 3: skrzynka na kosmetyki

Elegancka szynka na kosmetyki

Drewniana, elegancka skrzynka na kosmetyki do obuwia. Każdy kto ceni sobie porządek będzie zadowolony z takiego prezentu.

Propozycja na prezent nr 4: kosmetyki Cocciné.

Kosmetyki do obuwia to dobry pomysł, co możemy podarować na prezent.

Kosmetyki do obuwia to dobry pomysł na prezenty pod choinką. Dobre kremy, preparaty czyszczące, środki do pielęgnacji obuwia to coś, co doceni każdy. W końcu każdy z nas chce wyglądać schludnie i elegancko. A najlepsze efekty uzyskać można z kosmetykami od Cocciné.

Propozycja na prezent nr 5: akcesoria

Akcesoria do butów to przyjemny prezent dla każdego.

Drewniana łyżka, rękawica do polerowania, szczotka z miękkim końskim włosiem… akcesoria do butów to wygoda i przyjemność. Dzięki nim z łatwością wyczyścicie grubsze zabrudzenia oraz nadacie połysk butom. Dzięki łyżce natomiast zakładanie butów będzie przyjemne i dłużej zachowacie ich formę.

Niezależnie co wybierzecie, z pewnością zobaczycie uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. W końcu każdy lubi dostawać prezenty, zwłaszcza takie, które profesjonalnie i z najwyższą troską zadbają o buty.

Życzymy Wam Rodzinnych, Radosnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Wierzymy, że prezenty od Cocciné dadzą Wam masę radości 🙂

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Co pod choinką?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *