Dowiesz się:

  • Jak zachwycić podczas zabawy sylwestrowej
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 3 minuty

Zanim strzelą korki od szampana, to szampańska zabawa będzie już trwała w najlepsze. Jak zachwycić podczas sylwestrowej imprezy? Na to nie ma jednej, złotej receptury, ale możemy doradzić w bardzo ważnym szczególe: jak zrobić z butów „cudo” 😉

Zanim strzelą korki od szampana, przygotuj się na sylwestrową zabawę!

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Akcesoria Cocciné: NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Forte Shine: NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Vernilux: NAJLEPSZA OFERTA

Klipsy do butów Cocciné: NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Perfect Heel: NAJLEPSZA OFERTA

Produkty nadające połysk butom: NAJLEPSZA OFERTA

Zacznijmy od efektu „WOW”… Buty muszą lśnić. Nie będziemy tutaj przywoływać wcześniejszych wpisów odnośnie wyczyszczenia obuwia, ponieważ znajdziecie je w sekcji „Cocciné radzi”. Zaczniemy od ostatniego etapu przygotowania butów do sylwestrowej zabawy, kiedy to buty są już idealnie czyste.

Niech się świeci!

Cocciné Forte Shine nadaje połysk obuwiu

Aby buty ze skóry licowej wyglądały rewelacyjnie warto zastosować wodoodporny krem do nabłyszczania skór Cocciné Forte Shine. Nadaje obuwiu bardzo wysoki i niezwykle trwały efekt połysku bez polerowania. Odporny jest na działanie wody i czynników atmosferycznych: błota, śniegu, słońca. Jeśli obuwie ulegnie lekkiemu zamoczeniu, czy zabrudzeniu, wystarczy po całkowitym wyschnięciu tylko wypolerować buty miękką szmatką, a blask szybko powróci.

Vernilux zaopiekuje się butami ze skóry lakierowanej

W przypadku butów ze skóry lakierowanej warto skorzystać z Cocciné Vernilux. Jest to preparat w sprayu, przeznaczony do pielęgnacji skór lakierowanych. Czyści i nabłyszcza, przywraca blask i żywy odcień, likwiduje drobne zarysowania, spowodowane piaskiem i kurzem. Koniecznie zaopatrzcie się w ten preparat, aby zrobić wrażenie podczas sylwestrowej zabawy 🙂

Miłe dodatki

Aby zrobić jeszcze lepszy efekt proponujemy założyć klipsy do butów. Wybór kolorów jest baaaardzo szeroki. Są złote, czerwone, czarne, srebrne i nie tylko. Każdy z nich odmieni wygląd obuwia i spowoduje, że buty będą wyglądały oryginalnie.

Wygoda też ważna!

Nie tylko wygląd ale i wygoda jest bardzo ważna. Przecież zabawa przez tyle godzin potrafi zmęczyć. Jak zatem sobie z tym poradzić? Użyć wygodnej wkładki lub żelowych hamulców.

Wykonane z miękkiego, sprężystego i przezroczystego żelu. Zalecany do obuwia na wysokim obcasie. Zapobiegają przesuwaniu się stopy do przodu oraz amortyzują nacisk na palce.

Zadbaj o bezpieczeństwo butów.

Podczas zabawy, tańców i ruchu, ochrona obuwia jest bardzo ważna. W końcu dobrze byłoby, gdyby buty starczyły na dłużej niż jeden wieczór. W celu ochrony obcasów polecamy Cocciné Perfect Heel.

To wytrzymała, przezroczysta folia ochronna na obcasy. Chroni przed otarciami i zadrapaniami. Łatwo się nakłada i zdejmuje a przy tym pomaga zachować kolor i świetny wygląd. Opakowanie zawiera dwa listki z nalepkami (na 2 pary obcasów) oraz dwie chusteczki czyszczące Clean Wipes.

Kilka produktów od Cocciné spowoduje, że będziecie wyglądać rewelacyjnie na każdej sylwestrowej zabawie! A zatem niech strzelają korki od szampana, a Nowy Rok 2020 przyniesie Wam spełnienia marzeń i samych sukcesów!

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Przywitaj hucznie Nowy Rok!

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *