Tłusty Czwartek to w naszym kraju swoisty dzień – wyzwanie. Kto zje więcej pączków? Kto zje smaczniejsze, albo z najdziwniejszym nadzieniem? Kto sam usmaży najlepsze pączki i podzieli się przepisem? Kto najwcześniej wstanie i zajmie kolejkę do najbardziej topowej cukierni?

Niezależnie od tego, czy osobiście bierzemy udział w tej gonitwie za nabijaniem kalorii, czy nie, w tłusty czwartek na pewno możemy potrzebować pomocy w pozbyciu się tłustej plamy. Polukrowane palce nie zawsze w porę znajdą odpowiednią ilość serwetek czy kran z bieżącą wodą i zaraz mamy na koszuli, spodniach, obrusie, lub zasłonach plamy, których trudno się szybko pozbyć.

Warto mieć wtedy pod ręką DIRT REMOVER – uniwersalny odplamiacz do plam tłustych. Preparat w puszce z aplikatorem szybko i skutecznie usuwa na sucho plamy z oleju, tłuszczu i smaru z przedmiotów wykonanych z tkanin i skóry gładkiej, zamszu i nubuku. Jeśli zatem ktoś tłustą ręką poklepie nas po ramieniu, albo nasze dziecko z przyzwyczajenia wytrze ręce po pączkach o swoje spodnie – nie wpadajmy w panikę. Wystarczy zebrać nadmiar tłuszczu serwetką, a na pozostałą plamę skierować dyszę wylotową preparatu i nacisnąć kapsel. Preparat w zetknięciu z materiałem zamienia się w proszek, który wchłonie w siebie cząsteczki tłuszczu. A kiedy już wyschnie, wystarczy go zeszczotkować lub – jeszcze lepiej – odkurzyć odkurzaczem, a po plamie nie będzie śladu. Czynność zawsze można powtórzyć, jeśli plama była wyjątkowo tłusta.

DIRT REMOVER działa na wszystkie rodzaje tłuszczu – również na stare plamy – pod warunkiem że nie były poddane praniu wodą.

Jak się pozbyć tłustych plam?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *