Bywa, że zabrudzimy buty tuż przed bardzo ważnym spotkaniem (pierwsza randka, rozmowa o pracę, wizyta u przyszłych teściów). Albo wyjmiemy z szafy obuwie zakurzone i bez blasku, a musimy zaraz wyjść. Albo chcemy je założyć ostatni raz w sezonie, a nie mamy akurat czasu i siły na zabiegi pielęgnacyjne.

Takie sytuacje nie muszą być stresujące i podnosić ciśnienia. Wystarczy sięgnąć po specjalne preparaty i akcesoria, które przygotowaliśmy.

Nr. 1 – Chusteczki czyszczące do powierzchni skórzanych CLEANING WIPES

Coccine Cleaning Wipes

Wygodna w użyciu chusteczka nasączona delikatnym środkiem czyszczącym. Łatwo usuwa brud, kurz i tłuszcz z butów ale również ze skórzanych mebli, kurtek, torebek i tapicerki samochodowej. Opakowanie zawiera 15 chusteczek, przydatnych w różnych życiowych sytuacjach. Możne ich użyć również na innych gładkich powierzchniach, np. drewnianych i z mas plastycznych.

Nr. 2 – Gąbeczka czyszcząco-nabłyszczająca SELF-SHINING SPONGE

Coccine Self-Shining Sponge

Idealna do szybkiej pielęgnacji butów i galanterii skórzanej. W sztywnym, profilowanym opakowaniu, które ułatwia przechowywanie i stabilny uchwyt podczas stosowania. Wystarczy otworzyć pudełko i przetrzeć powierzchnię obuwia, by zetrzeć kurz i nałożyć błyszczącą warstwę delikatnego silikonu. Efekt jest błyskawiczny.

Nr. 3 – Krem nabłyszczający EASY CARE

Coccine Easy Care

To krem w sprayu, który w prosty sposób użyjesz na swoje buty. Wystarczy nacisnąć przycisk i dokładnie rozprowadzić gąbeczką po całej powierzchni. Można wybrać uniwersalną wersję bezbarwną lub do butów wizytowych – czarną, która dodatkowo nada błyszczącej głębi koloru. Niewielki i zgrabny kształt pozwala łatwo go przechowywać w samochodowym schowku, torebce lub kieszeni plecaka. Zawsze może być pod ręką.

Butowy „fast food” czyli jak to zrobić na szybko i na miejscu?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *