Dowiesz się:

  • Jakie wkładki wybrać na chłodne dni?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Merino Wool NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Polar on LatexNAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Impregnated FeltNAJLEPSZA OFERTA

Grunt to wybrać dobrze

Wybór dobrej wkładki do butów to trudne zadanie. O ile w przypadku produktów czyszczących i pielęgnujących można podjąć stosunkowo łatwą decyzję co do ich skuteczności i efektywności, to już w przypadku wkładek nie jest to takie proste. Dlaczego? Wybór tej najlepszej to często indywidualne preferencje. Być może przez lata nosiliście tylko te najtańsze, które dobieraliście przy kasie do nowo zakupionej pary butów, żyjąc w przeświadczeniu o najlepszym wyborze. Ale tak nie jest. Na rynku znajdziecie różnego rodzaju wkładki – ocieplające, higieniczne, eleganckie, sportowe, trekkingowe etc. Tworzenie szerokiej gamy produktowej to nie jest fanaberia producentów, ale potrzeba rynku. Nie każdy toleruje wkładki wykonane z syntetycznych materiałów – wybiera tylko skórzane. Są też osoby, które uznają wyłącznie wkładki miękkie, grube, amortyzujące stopę i pozwalające „zatopić” się jej w miękkim materiale. Jeszcze inni wybierają te z węglem aktywnym lub zapachowe, aby zachować jak najdłużej świeżość w bucie. W naszym gronie przyjaciół Cocciné są osoby, które po wielu próbach i testach mają swoje ulubione wkładki i zdania tak łatwo już nie zmienią ?

Jesień potrafi być piękna, ale również chłodna – nie można zapomnieć o ciepłych wkładkach.

Ponieważ za oknem jest coraz chłodniej, pora na ciepłą wkładkę. Tak, wiemy że świat wciąż zmaga się z epidemią koronawirusa i najlepiej ograniczać wychodzenie z domu, ale zakupy przecież trzeba zrobić. Warto też wyjść na krótki spacer, aby zaczerpnąć świeżego powietrza (nawet w masce). Nie mówiąc już o dojazdach do pracy, ponieważ nie każdy może pracować w domu. W takich sytuacjach potrzebna jest ciepła i wygodna wkładka.

Jak wspomnieliśmy wybór wkładek jest szeroki, a te najlepsze na jesień i zimę znajdziecie pod tym linkiem: https://coccine-shop.eu/winter,1041.html Postanowiliśmy jednakże wybrać trzy modele, które według nas zasługują na szczególne uznanie. Nie oznacza to jednak, że tylko te wskazane wkładki są warte uwagi. Dla wielu świetnie sprawdzą się z aluminium i wełną. Jeszcze inni docenią klasyczne połączenie wełny z lateksem. Tak czy inaczej – testujcie, próbujcie i często je wymieniajcie. Dzięki temu sami wyrobicie sobie opinię i dopasujecie najlepsze wkładki pod siebie. Docenicie wtedy ich dobroczynny wpływ na zdrowie i kondycję stóp.

Propozycje na chłodne dni

Dlaczego proponujemy akurat te wkładki? Zacznijmy od produktu szczególnie przez nas polecanego – Cocciné Merino Wool. To najdroższa wkładka w naszym zestawieniu, ale za to jak jest wykonana! Na wierzchu jest najwyższej jakości wełna merynos, a lateksowy spód nie tylko amortyzuje stopy, ale jednocześnie zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Optymalnym wyborem jest wkładka Cocciné Polar on Latex. Ciepły polar i amortyzujący stopę lateks to świetna propozycja na chłodne dni, a jednocześnie jest o połowę tańsza od wkładki z wełny merynos. Na koniec coś dla osób, które cenią sobie przystępne ceny – ekonomicznym w tym przypadku wyborem będzie Cocciné Impregnated Felt. Ciepła i gruba wkładka nie nadweręży domowego budżetu, a jednocześnie będzie dobrą propozycją dla zmarzniętych stóp.

Każda wkładka będzie dobrym wyborem na zimne dni i zmarznięte stopy.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Najlepsze wkładki na chłodne dni

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *