Pojęcie „Home office” nabrało nowego wymiaru – pracujemy w domu, a zatem czyste biurko wymaga czyszczenia i pielęgnacji częściej niż dotychczas.

W ostatnich dniach wielu z nas zamieniło biuro na domowe biurko. Aby przyjemniej się pracowało – przygotowaliśmy 25% rabatu na produkty Cocciné ze sklepu https://homeline.store

Użyjcie kodu rabatowego: „HomeOffice” podczas zamawiania i odświeżcie swoje drewniane, skórzane lub pokryte tkaniną obiciową meble.

Na szczególną uwagę zasługuje zestaw Wood Care Kit do czyszczenia i pielęgnacji mebli

Ze sklepu polecamy również m.in.:

DIRT STOP – OCHRONA PRZED KURZEM I BRUDEM

DIRT STOP chroni każdy przedmiot wykonany ze skóry lub tkaniny przed brudem, kurzem i wilgocią, pokrywając go delikatną warstwą ochronną. Usuwanie zabrudzeń i pyłu staje się łatwe. Przeznaczony do tapicerki skórzanej, odzieży, obuwia oraz galanterii skórzanej, w szczególności o jasnych kolorach.

UNIWERSAL BEESWAX – WOSK DO MEBLI DREWNIANYCH

UNIWERSAL BEESWAX to preparat do pielęgnacji mebli, boazerii, parkietów, desek. Odżywia włókna drewna, podkreśla rysunek słojów, wydobywa naturalne piękno. Na bazie naturalnego wosku pszczelego. Antypoślizgowy. Pozostawia świeży zapach.

Jak użyć wosku przeczytasz TUTAJ.

DIRT REMOVER – ODPLAMIACZ DO PLAM TŁUSTYCH

Preparat usuwa na sucho plamy z oleju, tłuszczu i smaru z przedmiotów wykonanych z tkanin i skóry gładkiej, zamszu i nubuku. Warto mieć go zawsze pod ręką podczas przyjęć i posiłków z małymi dziećmi. Znakomicie wywabia plamy z odzieży (np. tłuste sosy) – krawatów, koszul, spodni, sukienek. Stosowany jest w restauracjach i barach jako natychmiastowy odplamiacz.

MEBLUX – ANTYSTATYCZNY PŁYN DO PIELĘGNACJI MEBLI

Skutecznie przeciwdziała osiadaniu kurzu, nadaje połysk i świeży wygląd, pozostawia na długo migdałowy zapach. Stosować do powierzchni lakierowanych, laminowanych i sprzętu AGD.

A może coś do naprawy?

COVERING COLOR – FARBA DO RENOWACJI SKÓR

COVERING COLOR to gęsta, kryjąca farba do naprawy zniszczonego, przetartego lica skóry. Pozostawia trwałą i elastyczną warstwę świeżego koloru na wszystkich rodzajach skór gładkich i syntetycznych.

WIĘCEJ PRODUKTÓW I PROPOZYCJI RABATOWYCH DO ZOBACZENIA W SKLEPIE.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

25% rabatu dla domu

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *