Leather repair vs Covering Color

Dowiesz się:

  • Czego użyć aby naprawić zniszczoną skórzaną galanterię
  • Dlaczego warto samemu dokonać napraw
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Covering Color: NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Leather Repair: NAJLEPSZA OFERTA

Wszystkie produkty które używamy mają to do siebie, że nie są wieczne. Prędzej czy później ulegają otarciom, zniszczeniom i zabrudzeniom. Dzieje się tak z ulubioną odzieżą i butami. W zależności od ich zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi, zmianą temperatur, wodą, częstotliwości  i intensywności eksploatowania, w naturalny sposób niszczeją szybciej lub wolniej. Co więcej, nawet te najdroższe produkty, mimo iż wykonane z dobrych materiałów, nie będą służyć wiecznie. Ale co jeżeli powiemy Wam, że możecie w łatwy sposób odnowić skórzane produkty jak buty, kurtkę, portfel, torebkę, etc.? I to bez konieczności udania się do wyspecjalizowanej osoby.

Po pierwsze: rozpoznajmy sytuację.

W domowych warunkach można szybko i skutecznie odnowić skórzane rzeczy jak portfel, pasek, buty czy torebkę a nawet skórzaną kurtkę. Wystarczy zaopatrzyć się w produkty przeznaczone do tego celu. Po pierwsze jednak, należy dobrze rozpoznać sytuację – czy zamierzamy odnowić duże powierzchnie (np. zmieniając kolor), czy potrzebujemy tylko „miejscowej” naprawy, czyli na niewielkiej powierzchni. Jeżeli napraw chcecie dokonać punktowo, z pomocą przyjdzie Wam Cocciné Leather Repair. Ten niewielki korektor do skór licowych skutecznie uzupełni drobne ubytki, pokryje zadrapania i otarcia. Produkt możecie kupić już za niecałe 10 złotych, co przy użyciu np. na portfel za kilkaset złotych wydaje się być racjonalną decyzją, która… nie uszczupli jego zawartości ?. Jeżeli natomiast zamierzacie odnowić dużą powierzchnię, to idealnym wyborem będzie Cocciné Covering Color.

Po drugie: używaj mądrze.

Oba produkty są bardzo wydajne. Nie zawsze działa tu zasada że nałożę więcej, grubiej, tym lepiej. Najczęściej wystarczy niewielka ilość środka, aby skutecznie pokryć uszkodzenia. Zwłaszcza że paleta kolorów obu produktów jest bardzo szeroka. Dzięki Cocciné Covering Color możecie nawet całkowicie zmienić kolor ulubionej skórzanej garderoby. Farba kryjąca działa szybko i skutecznie, pozwalając całkowicie odmienić dotychczasowy charakter butów, torebki czy kurtki. Zatem jeżeli do tej pory ulubiona część garderoby według Was nadaje się tylko do wyrzucenia, może pora nadać jej nowego wyglądu? Nie tylko dzięki temu zaoszczędzicie pieniądze, ale jednocześnie będziecie mogli sami zostać poniekąd projektantami mody. Odważny czerwony kolor? Czemu nie! Czysta biel? A jakże! A może jasną torebkę przekształcić w kolor khaki? Tak – to też jest możliwe! I wcale nie ogranicza Was paleta kolorów, ponieważ można je ze sobą mieszać.

Po trzecie: nie bój się robić wszystko samemu!

Wyżej wymienione produkty Cocciné są stworzone do naprawy w domowym zaciszu. Nie bójcie się własnoręcznie dokonać napraw, nie tylko zaoszczędzicie dzięki temu pieniądze, ale przede wszystkim wykonana praca przyniesie wiele satysfakcji. Czas też nie jest bez znaczenia, ponieważ dostarczenie butów do naprawy niejednokrotnie jest dłuższy niż samodzielne ich dokonanie. Zwłaszcza przy niewielkich uszkodzeniach, kiedy to wystarczy dosłownie kilkanaście minut pracy.

A jak naprawić uszkodzoną powierzchnię krok po kroku wyjaśnimy w kolejnej części porady.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Nie bój się samodzielnych napraw – część 1 teoria.

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *