Francuzki zawsze słynęły z wyjątkowego stylu i elegancji. Do wszelkich wiodących trendów, mód i przejściowych tendencji, Paryżanki zawsze podchodziły z właściwą sobie nonszalancją. Nosiły się po swojemu, wiedząc, że najbardziej szałowa fryzura to potargane swobodnie włosy. Od świtu do późnych godzin nocnych, od wzgórz Montmartru po Pola Elizejskie niósł się nad chodnikami i mostami charakterystyczne stukot obcasików, bo przecież szpileczki pasują do wszystkiego.

A jak się noszą Paryżanki na wiosnę 2023 roku?

Blezery

Na paryskich ulicach przeważają trencze i szerokie marynarki. Paryżanki zwykle preferowały te odrobinę szersze, o męskim kroju, pod które można założyć sweterek, albo zarzucić je swobodnie na ramiona.

Mała czarna

Moda na mini w Paryżu nie przemija. Krótka spódniczka (przeważnie czarna) lub szorty znikają pod połami blezeru i Francuzki z dumą prezentują swoje odsłonięte nogi.

Dżinsy

Bawełniane spodnie w klasycznych niebieskim kolorze nosi się do sneakersów. Należy tylko pamiętać, żeby rozkloszowane nogawki niemal zakryły obuwie.

Kozaki i workery

I tu szok! Z paryskich ulic niemal zniknęły szpilki i czółenka. Prym wiodą buty z wysoką cholewką na niemożliwie grubaśnej podeszwie.

Wiosna w Paryżu chodzi w mini

Do pielęgnacji butów z wysoką cholewką z pewnością przyda się preparat czyszcząco-pielęgnujący. Jeśli obuwie, wykonane jest ze skóry sztucznej, uniwersalny EKO POLISH oczyści z kurzu, pogłębi kolor i nabłyszczy gładką powierzchnię. Natomiast skórę naturalną licową warto przetrzeć chusteczką czyszcząca (CLEANING WIPE) i potraktować kremem (CREAM ELEGANCE), który można dobrać do koloru butów spośród niemal 40 różnych wersji kolorystycznych.

Jak się noszą Paryżanki wiosną 2023?

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *