Pierwsza Komunia św. to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka. To również wielkie emocje i przeżycia dla rodziców i krewnych. Każdemu zależy na zachowaniu pozytywnych i wzniosłych wspomnień z tego dnia. W tak chwilach nawet drobne kłopoty mogą urosnąć do rangi problemu. Dlatego warto przygotować się zawczasu przynajmniej na te sytuacje, które są przewidywalne.

Buciki pierwszokomunistów powinny zachować swój kolor oraz urok nie tylko w dniu komunii św. ale i przez cały „biały tydzień”. Wiemy jak trudno utrzymać dyscyplinę wśród dzieci. Na pewno będą wykorzystywać każdą okazję do swobodnej zabawy, nie patrząc w jakim są stroju. Dlatego na pewno przyda się skuteczny szampon do butów (np. Nano Shampoo).

Profilaktycznie warto buciki zabezpieczyć impregnatem (np. Nano Water Block), aby nawet w podczas deszczu stopy dziecka pozostały suche, a brud nie przyczepiał się do buta i łatwo było go sczyścić. Do odświeżenia wnętrza butów przyda się dezodorant (Nano Deo Silver), który nie tylko zapobiegnie powstawaniu przykrych zapachów, ale też zabije ewentualne bakterie i grzyby.

Dziewczynki bardziej przejmują się swoim wyglądem i elementami ubioru, więc każde zadrapanie czy mocniejsze zabrudzenie może być przyczyną wielkiego dramatu. Bianco to biała farba w płynie, która zakryje drobne zadrapania, trwałe zabrudzenia i otarcia. W zakryciu mocniejszych zadrapań pomoże korektor Leather Repair.

Żeby Biały Tydzień był biały

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *