Idealne buty na karnawał nie tylko idealnie pasują do kreacji, ale też pozwalają bezpiecznie i komfortowo bawić się przez cała imprezę.

Jak dobrać buty na karnawał?

Po pierwsze: dobierz buty odpowiednio do swojej stylizacji. Męskie lakierki czy damskie szpilki to specyficzne dodatki – mogą dopełnić elegancki strój, podkreślić styl, albo nadać mu zupełnie nowy charakter. Pantofle na pewno będą lepiej wyglądać z nowymi woskowanymi sznurowadłami, a gładką powierzchnię obuwia warto dobrze wyczyścić i nabłyszczyć. Jeśli wybierasz się na bal maskowy, nie zapomnij o doborze obuwia zgodnego z przebraniem.

Podstawowy zestaw do pielęgnacji butów ze skóry licowej

Po drugie: zapewnij sobie komfort. Niezależnie jakie buty wybierzesz – 15 centymetrowe szpilki, czy wysokie trapery – ważne żeby były przede wszystkim wygodne. Nowe buty, mierzone „na wcisk” warto potraktować skutecznym rozciągaczem i zostawić na noc na prawidłach. A dobrze dobrana wkładka, zapiętka lub żelik, chroniący przed otarciami, na pewno pomogą „przetańczyć” całą noc.

Po trzecie: pamiętaj, że to karnawał. Nigdy za mało blasku. Skorzystaj z odpowiednich preparatów nabłyszczających, brokatu, albo… przypnij wyjątkowe kokardki.

Po czwarte: Jeśli buty zaczną Ci przeszkadzać w zabawie – zdejmij je i tańcz dalej. Wszak kolejny karnawał dopiero za rok.

Przetańczyć całą noc

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *