Większość z nas stale boryka się stale z tym problemem, że albo nie mamy odpowiedniego kosmetyku do obuwia pod ręką, albo – jak już go mamy – to nie mamy gdzie go sensownie przechowywać.

Szczęśliwi posiadacze dużych mieszkań z wyodrębnioną garderobą nie muszą się nad tym zastanawiać. Obszerna szafa na obuwie może mieć dowolną liczbę szuflad, które pomieszczą wszystkie pasty, kremy, spraye, szczotki, szmatki, itp.

Standardowo kosmetyki i akcesoria obuwnicze przechowujemy w pudełku po butach, które wciskamy w kąt pawlacza lub szafy z ubraniami. Równie często pasty i szczotki gniotą się gdzieś w najniższej szufladzie między rękawiczkami, paskami czy skarpetkami. Nie wszystkie leżą w jednym miejscu i dopiero podczas świątecznych porządków okazuje się, że pasta wyschła i się wykruszyła, a umazane kremem włosie szczotki zastygło jak druty i drapie skórę pantofli.

Do tego zawsze jest problem z miejscem na domowy warsztat pucybuta. Rozkładamy buty i sprzęt na schodkach przed drzwiami, na podłodze w kuchni albo na balkonie.

Warto zatem przemyśleć zakup specjalnie zaprojektowanej drewnianej eleganckiej skrzynki na akcesoria, która pomieści wszystkie niezbędne preparaty i akcesoria. Łatwo ją przenosić i przechowywać, a dodatkowo ma wbudowaną praktyczną podstawkę pod but, który właśnie chcemy poddać zabiegom pielęgnacyjnym.

Domowy warsztat pucybuta Coccine

A jeśli szukamy ciekawych pomysłów na prezenty – zarówno sama skrzynka jak i skrzynka wypełniona podstawowym lub rozszerzonym zestawem do pielęgnacji, będzie bardzo praktycznym, pięknym i z pewnością docenionym upominkiem.

Warsztat pucybuta amatora

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *