Słońce coraz śmielej zagląda w nasze okna, a jego promienie coraz wyraźniej demaskują wszelkie ślady zaniedbania. Warstwy kurzu na półkach czy blatach stolików, tłuste plamy na kanapie, podrapane podłokietniki fotela. Najwyższy czas na wiosenne porządki.

Warto prace rozłożyć na kilka etapów i objąć nimi całe mieszkanie, łącznie z piwnicą i balkonem. Zanim się jednak za nie zabierzesz, upewnij się, że masz odpowiedni sprzęt i akcesoria (szczotki, szmatki, gąbki, preparaty czyszczące i rękawice gumowe).

Blaty, ścianki i drzwiczki drewniane

O czystość i świeży wygląd drewnianych mebli, parapetów i sprzętów AGD o powierzchniach laminowanych i lakierowanych zatroszczy się COCCINE WOOD CARE KIT. Zestaw zawiera odpowiednie preparaty oraz poręczne szmatki do czyszczenia i polerowania. Płyn Meblux i mleczko Mobilux są dedykowane do powierzchni drewnianych i drewnopochodnych zabezpieczonych lakierem, lakierobejcą, politurą oraz gładkich powierzchni z tworzyw sztucznych. Zapewniają czystość, połysk, świeży zapach i ochronę przed kurzem, dzięki formule antystatycznej.

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji mebli drewnianych

Duże powierzchnie drewna politurowanego, olejowanego lub niezabezpieczonego warto konserwować woskiem. Universal Beeswax odżywi włókna drewna, podkreśli rysunek słojów, wydobędzie naturalne piękno. Preparat na bazie naturalnego wosku pszczelego pozostawi miły, świeży zapach.

Meble tapicerowane, obicia, podłokietniki

Tapicerka narażona jest na zabrudzenia różnego typu, najczęściej pochodzące od naszych dłoni, jedzenia, kocich przechadzek, ale również osiadający na meblach kurz, który w trakcie użytkowania mebla po prostu wcieramy w tapicerkę. W zestawie COCCINE KIT FOR TEXTILE&LEATHER FURNITURE  znajdziesz preparat odtłuszczający Dirt Remover, środek myjący Liquid Cleaner oraz produkt przeznaczony do zabezpieczenia mebla przed szybkim chłonięciem brudu po ostatnim czyszczeniu Dirt Stop.

Zastaw do czyszczenia i pielęgnacji mebli tapicerowanych

Pufy, stołki tapicerowane, fotele obite ekoskórą

Skóra sztuczna (zwana również skórą „ekologiczną”, ekoskórą, ecoleather, bycastem czy PU-leder) coraz częściej zastępuje skórę naturalną ze względu na cenę, wybór faktur, wzorów i kolorów oraz sposobów wykorzystania. Warto wiedzieć, że chociaż jest mniej trwała, to odpowiednio zadbana może służyć niemal równie długo. W zestawie produktów ECOLEATHER&BYCAST FURNITURE KIT znajduje się para produktów, która wyczyści – Eco Clean i zabezpieczy – Eco Care powierzchnie mebli i wyrobów ze skóry sztucznej.

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji mebli ze sztucznej skóry

Wiosenne porządki

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *