Jeszcze lato w pełni. Jeszcze promienie słońca brązowieją nasze ciała podczas urlopu. Ale już niedługo przyjdzie 1 września – pierwszy dzień szkoły. Będzie to inny rok szkolny niż te, które do tej pory dobrze znaliśmy. A to wszystko za sprawą koronawirusa, który wprowadził wiele zmian w naszym codziennym życiu.

Nowy rok szkolny ma być inny – większy dystans pomiędzy uczniami, czy ścisłe rygory sanitarne. To wszystko ma zminimalizować ryzyko zakażenia, ale jednocześnie pozwolić na naukę w szkolnych ławkach, a nie przed ekranem komputera. A skoro nie unikniemy chodzenia do szkoły to… trzeba zadbać o stopy i buty.

W pierwszej kolejności warto pomyśleć o wkładkach. Dobrych. A jak dobre wkładki, to wiadomo że od Cocciné. Jeżeli Wasze dzieci zaczynają lub niedawno zaczęły szkolną naukę, dedykowane małej stopie wkładki pozwolą zmniejszyć ich zmęczenie, potliwość i pozytywnie oddziaływać na zdrowie nie tylko stóp, ale i całego organizmu.

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Wkładki dziecięceNAJLEPSZA OFERTA

Szeroki wybór wkładek – większość z nich można przyciąć według potrzeb.

Dobra wkładka to podstawa przyjemności z chodzenia do szkoły, a co najważniejsze – ma ona pozytywny wpływ na zdrowie naszych pociech. A skoro o chodzeniu do szkoły mowa, to droga do niej często bywa piaszczysta i wyboista. Brud i kurz osadza się na butach już po pierwszym wyjściu z domu.

Droga do szkoły może być piaszczysta i wyboista… wystarczy krótki spacer po takim podłożu, aby buty szybko się zabrudziły.

Aby szybko i skutecznie pozbyć się brudu, polecamy ekologiczne produkty z serii Cocciné Eco. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że są skuteczne w takim samym stopniu jak klasyczne produkty chemiczne, a ponadto są bezpieczne dla zdrowia i środowiska.

Aby skutecznie i szybko pozbyć się brudu z obuwia polecamy Cocciné Eco Clean. To bezpieczny, naturalny sposób na czyste i zadbane buty ze skóry licowej, zamszu, nubuku oraz tekstyliów. Preparat zawiera dwa związki powierzchniowo czynne, dzięki czemu skutecznie zlikwidujesz trudniejsze zabrudzenia. Stworzony na bazie wody i ekologicznych detergentów nie naraża skóry rak na podrażnienia. Dbasz o buty, zdrowie i troszczysz się przy okazji o czystość wód i gruntu. Środek w opakowaniu z surowców do recyclingu nie stanowi problemu po zużyciu – wyrzucasz zgodnie z instrukcją sortowania odpadów (Metal – Papier – Plastik).

Ekologiczne produkty to nie tylko czyszczenie butów, ale także ich pielęgnacja i ochrona.

Dla nieco starszych dzieci – młodzieży – polecić możemy nowe, sportowe wkładki z serii Sneakers Line. Wygodne i bezpieczne będą stanowiły prawdziwą ulgę dla stóp, poprawiając samopoczucie oraz wpływając pozytywnie na zdrowie stóp. O wkładkach przeczytać możecie na stronie Internetowej: https://coccine.eu/news/hi-endowe-wkladki/

Wkładki, które pomogą pokonać wiele kilometrów i będą miały pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję stóp.

Szczególnie warte uwagi są dwie wkładki – Universal Sport oraz City Comfort. Cocciné Sport Universal to miękka z przodu, a stabilna i usztywniona z tyłu wkładka, która zapewni komfort pod przodostopiem i stabilizację pięty podczas zmiany kierunku ruchu. Wspiera prawidłową biomechanikę nóg oraz dba o stopy podczas uprawiania sportu. Trwała i elastyczna konstrukcja nie traci właściwości podczas użytkowania. Będzie idealnym wyborem dla osób aktywnych fizycznie – w tym dla młodzieży, która uwielbia chodzić w wygodnych sneakersach.

Polecamy również wkładkę Cocciné City Comfort, która powstała w celu zapobiegania bólom i stanom zmęczeniowym stóp. Jak delikatna poduszka dopasowuje się do kształtu stóp, przyjmuje na siebie siłę nacisku i amortyzuje. Kompozycja pianki, lateksu, gąbki oraz oddychającego materiału tekstylnego pozwala stopom pozostać w dobrej kondycji podczas pokonywania miejskich tras.

Godziny spędzone w szkole lub w czytelni – wygodne buty i wkładki to podstawa udanego dnia.

Ale nie tylko wkładki i środki do czyszczenia obuwia przydadzą się podczas drogi do szkoły. Ważne będą również zapiętki, które ochronią stopy przed otarciem i zsuwaniem się obuwia z pięt, poprawią dopasowanie obuwia, zapobiegną otarciom stóp. Polecane szczególnie do nowego obuwia z twardymi zapiętkami oraz do zbyt luźnego.

ZAPIĘTKI – SKÓRA WELUROWANAJLEPSZA OFERTA

ZAPIĘTKI – COMFORT SPORTNAJLEPSZA OFERTA

ZAPIĘTKI ŻELOWE ANATOMIC LINE – NAJLEPSZA OFERTA

A na koniec? Dobry impregnat. I to taki, aby porządnie zabezpieczyć obuwie przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi – deszczem, kurzem i brudem. Polecamy kilka impregnatów – każdy charakteryzuje się inną użytecznością. Impregnat pozwoli wydłużyć życie obuwia, a co najważniejsze ochronić stopy przed wodą.

Impregnaty kupisz w najlepszej cenie:

https://coccine-shop.eu

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Szkoła tuż, tuż…

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *