Wszyscy lubimy promocje. To dzięki nim możemy kupić produkty taniej niż zwykle. Ale trzeba się spieszyć – z promocjami jest tak, że trwają one przez jakiś czas 🙂

A najciekawsze promocje jakie wybraliśmy dotyczą kremów oraz produktów do drewna.

W pierwszej kolejności polecamy promocje na kremy. Przy zakupie wybranego koloru kremu, drugi produkt można kupić aż o 30% taniej. Świetny wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie piękny wygląd obuwia oraz dbają o domowe finanse. Co więcej? Kremy kosztują tylko 6,99 zł za opakowanie.

Dostępne kolory w promocji:

  • skóra naturalna
  • żółty
  • ciemny czerwony
  • fioletowy
  • kość słoniowa
  • brąz australijski
  • oliwkowy
  • lillowy
  • beżowy

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné kremyNAJLEPSZA OFERTA

Piękna kość słoniowa – jeden z kremów w promocji – drugi krem aż 30% taniej.
A może piękny fiolet? Tak – ten krem też jest w promocji.

Cocciné nie tylko do butów

Zadbaj o kondycje nie tylko butów, ale także swoich starych mebli. Proponujemy produkty do pielęgnacji drewna w przystępnych cenach (-20% na drugi produkt). Szeroki wybór produktów pozwoli zaopiekować się drewnianymi meblami i przywrócić im piękny, oryginalny wygląd. A ten jest naprawdę spory – jest naturalny wosk, który odżywia włókna drewna, podkreśla rysunek słojów, wydobywa także naturalne piękno drewnianych mebli.

W promocji są także cieszące się ogromną popularnością pałeczki do renowacji mebli lub paneli drewnianych. Nowe meble czy panele z czasem ulegają uszkodzeniom. Czasem ktoś uderzy nieszczęśliwie odkurzaczem w drewniany front, albo podczas drobnych napraw na podłogę spadnie śrubokręt lub młotek. Życiowe sytuacje są różne – nawet spadający metalowy widelec czy łyżka na podłogę mogą wyrządzić szkody w drewnianych panelach. Jeżeli jeszcze wśród naszych domowników są małe dzieci lub zwierzęta – uszkodzeń nie unikniemy. Nie trzeba jednak kupować nowych mebli, wymieniać ich frontów czy cyklinować podłogi, wystarczy użyć woskowanej pałeczki w odpowiednim kolorze aby ukryć ubytki i zamaskować uszkodzenia. Oto prosty ale skuteczny sposób na naprawy.

Co więcej? Emulsja do drewna, płyn do czyszczenia drewna – to wszystko powinno znaleźć się w naszym domowym składziku, aby w profesjonalny sposób zaopiekować się drewnianymi meblami.

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné produkty do drewnaNAJLEPSZA OFERTA

Drugi produkt 20% taniej.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Aż do 30% rabatu

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *