Dowiesz się:

 • Dlaczego warto wybrać wkładki Refresh Extra?
 • Jak często wymieniać wkładki?
 • Zapoznanie się z poradą zajmie około 3 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Refresh ExtraNAJLEPSZA OFERTA

Świeżość przez 8 dni

Kupując wkładki kierujemy się naszym zdrowiem, potrzebami uzależnionymi od pory roku (zima, lato), stanem i rodzajem obuwia oraz… ekonomią. Te wszystkie czynniki składają się w całość, aby wybrać tą jedną – najlepszą dla nas wkładkę. Niezależnie od tego jak dobrą wkładkę wybierzesz, czasami warto używać wkładek jednorazowych. Dlaczego? Wyobraźmy sobie sytuację w której udajemy się w kilkudniową podróż służbową np. pociągiem lub autokarem. Nie mamy za wiele miejsca w torbie czy plecaku, zatem jedziemy w jednej parze butów, licząc że buty nie zamokną ani się nie uszkodzą. Po całym dniu nasze stopy powinny odpocząć, a wkładki w butach oddać wilgoć przynajmniej przez jedną dobę.

Założenie tych samych butów następnego dnia i jeszcze kolejnego, będzie nie tylko nieprzyjemne, ale także bardzo niekomfortowe. Jest jednak na to rozwiązanie – wystarczy zabrać ze sobą jednorazowe wkładki, które zajmą mniej miejsca niż druga para butów. Po całym dniu po prostu je wymieniasz, a stopa pozostaje sucha i świeża.

Wkładki Cocciné Refresh Extra spakowane są w zbiorcze opakowanie po 8 par (16 sztuk). Dają przyjemne uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień, utrzymując świeżość nawet przez 24h. Stopy nie przegrzewają się ani nie wyziębiają, oddychają, są świeże.

Wkładka wykonana została z trzech warstw: naturalnej bawełny, miękkiej celulozy nasączonej delikatnym cytrusowym aromatem oraz spodniej warstwy antypoślizgowej zapewniającej optymalne ułożenie wkładki w bucie. Cocciné Refresh hamuje rozwój drobnoustrojów i pochłania pot. Jest ultra cienka, więc pasuje do każdego rodzaju obuwia.

Jednorazowa wkładka x 8

Utrzymanie suchości stóp i ich świeżości jest nieraz bardzo trudne. Zwłaszcza podczas tych dni, kiedy mamy dziesiątki spraw do załatwienia. Albo jesteśmy w podróży służbowej do innego miasta. Nie mamy jak się przebrać, jesteśmy w ciągłym biegu, a dzień wydaje się nie mieć końca.

Rozwiązaniem są jednorazowe wkładki do obuwia, które utrzymają świeżość przez całą dobę. Po dobowym cyklu sugerujemy wymianę na nową. Dlatego też w opakowaniu znajduje się aż 8 par wkładek. Taka liczba wystarczy na cały tydzień wyjazdu czy innych aktywności + dodatkowo w opakowaniu znajduje się jedna para ekstra.

8 par – to wszystko w jednym opakowaniu 🙂

Korzyści ze stosowania wkładki:

 • Zapewnia świeżość w obuwiu przez 24 godziny
 • Jednorazowa wkładka – po użyciu wymieniasz na nową
 • 8 par wkładek w opakowaniu
 • Zwiększa komfort podczas aktywności całego dnia (praca, podróż samochodem)
 • Hamuje rozwój drobnoustrojów
 • Pochłania pot
 • Likwiduje nieprzyjemne zapachy
 • Zwiększają komfort – zarówno fizyczny stopom, jak i psychiczny – czujesz się po prostu lepiej wiedząc, że stopy są świeże.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Szczęśliwa ósemka

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *