Dowiesz się:

  • Czego użyć na tłuste plamy?
  • Jakie produkty sprawdzą się podczas imprezy przy grillu?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 4 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Power Cleaner – NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Water&Dirt Stop – NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Nano Shampoo – NAJLEPSZA OFERTA

Sezon na grilla w pełni

Sezon na grilla już trwa. W dzisiejszych czasach, kiedy świat przeszedł (a w niektórych regionach nawet dalej przechodzi) epidemię koronawirusa, Polacy w tym roku chętniej odwiedzą rodzinne regiony, porzucając plany zagranicznych wojaży. Część z nas jednak wogóle nigdzie nie wyjedzie, mając na uwadze zdrowie swoje i swoich bliskich.

Niech zatem nie dziwią nas weekendy przepełnione zapachem unoszącego się dymu z grilla wśród osiedli domków jednorodzinnych czy w ogródkach działkowych. Spotkania przy grillu z rodziną czy znajomymi to znacznie bezpieczniejsza forma relaksu, a jednocześnie pozwalająca odpocząć i nabrać niezbędnych sił.

Co położyć na grillu to już zostawiamy w waszych rękach. W końcu są fani tradycyjnej kiełbasy z grilla, ociekającej tłuszczem karkówki lub różnego rodzaju szaszłyków, a inni po prostu rewelacyjnych, grillowanych warzyw. Ale w tym całym kotle smaków i zapachów pojawia się jeden z największych wrogów butów, ubrań i obrusów na stole – tłuszcz.

Walka z tłuszczem jest dziś dużo łatwiejsza niż kiedyś. Środki piorące są bardzo skuteczne, radzą sobie świetnie z tłustymi plamami i zazwyczaj już po jednym praniu likwidują tłuszcz. Ale nie zawsze tak bywa. W dodatku pozbycie się plamy wymaga zdjęcia ubrania lub butów (mowa tu oczywiście o butach tekstylnych) i wrzucenia ich do pralki. Cały proces ciągnie się i ciągnie. A gdyby był sposób na łatwiejsze pozbycie się plam? I jest – wystarczy użyć Cocciné Power Cleaner – preparatu który usunie tłuste plamy na sucho. Oszczędzacie czas oraz prąd i wodę, które potrzebuje pralka.

Jak łatwo jest pozbyć się tłustych plam pisaliśmy w jednym z naszych wpisów – zachęcamy do lektury:

Uzbrojeni w odplamiacz możecie skutecznie pozbyć się tłustych plam z tekstylnego obuwia, materiałowych spodni, jeansów etc. Jedna puszka zbawiennego środka pozwoli znów cieszyć się dobrą zabawą przy grillu bez obawy o stan ubrań oraz ironiczne spojrzenia innych osób 😉

Grillowanie to także ryzyko pobrudzenia się – a zwłaszcza butów – trawą, piachem czy… węglem z grilla. W takim przypadku po powrocie do domu czeka was nieprzyjemna walka z zabrudzeniami. Ale i na to też mamy sposób 🙂 I to nawet przyjemny, szybki i skuteczny. Jest nim Cocciné Nano Shampoo. Ten wydajny szampon z nanocząsteczkami skutecznie i szybko likwiduje nawet trudne zabrudzenia z zamszowych i skórzanych butów czy nawet tekstyliów.

O tym jak łatwo jest wyczyścić obuwie przy użyciu nonocząsteczek pisaliśmy m.in. tutaj:

A na koniec naszej porady niezbędnika na grillowanie mamy jeszcze jeden obowiązkowy produkt – impregnat. Chroni nie tylko buty i ubrania przed wodą, ale także przed rozlaniem napojów takich jak sok czy cola. Impregnat zapewni niezbędny komfort psychiczny – podczas grillowania niech się leją napoje na buty strumieniami 🙂 Porządnie zabezpieczone buty nie pobrudzą się i nie zamoczą.

Nie wierzycie? Przeczytajcie nasz wpis odnośnie Cocciné Water&Dirt Stop:

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Niezbędnik grillowania

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *