Dowiesz się:

  • Jak pielęgnować brązowe (czekoladowe) buty
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Cream Elegance

Cocciné Shoe Wax

Barwy czekolady

W dniu 7 lipca obchodzony jest Światowy Dzień Czekolady. Czekolada – niektórzy twierdzą, że bez niej życie miałoby tylko szarą barwę. Z okazji Światowego Dnia Czekolady postaw na buty w kolorze czekolady.

O czekoladzie napisano już wszystko. Sam Google po wpisaniu słowa „chocolate” wskazuje na około 1 630 000 000 wyników. Słowo „czekolada” ma około 17 500 000 wyników. Nieźle, prawda?

Czekolada i jej wpływ na zdrowie jest Wam na pewno znany. Poprawia kondycję serca, pozytywnie wpływa na pamięć i koncentrację, redukuje także stres i poprawia nastrój.

Czekolada kojarzy się także z jej kolorem… pięknym… czekoladowym. Tak, wiemy, są różne czekolady – jest mleczna, jest biała, jest gorzka i każda z nich ma inną barwę, nie mówiąc już o smaku.

Jak pielęgnować buty w czekoladowym kolorze? Bardzo prosto – wystarczy kilka środków do profesjonalnej pielęgnacji np. Cocciné Shoe Wax lub Cocciné Cream Elegance.

Cocciné Cream Elegance o kolorze „chocolate”

Jak użyć kremu? Każdy krem Cocciné Cream Elegance jest zamknięty w szklanym słoiczku z gąbką do aplikacji. Przed użyciem kremu na buty, należy je najpierw porządnie wyczyścić np. za pomocą Cocciné Shampoo lub Cocciné Leather Cleaner Super. Trzeba też pamiętać, że krem dedykowany jest do butów ze skóry licowej. Korzyści ze stosowania kremu jest wiele – nie tylko wyrównuje on kolor, ale także pielęgnuje skórę i chroni buty przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi.

Kolor zbliżony do koloru czekolady – piękny brąz

Drugą możliwością jest użycie brązowej pasty. Cocciné Shoe Wax to pasta w tradycyjnej puszce z „motylkiem” zawierająca wosk i żywice naturalne która sprawia, że obuwie ze skóry licowej zyskuje głęboką barwę i połysk. Znakomicie kryje drobne uszkodzenia skóry, wygładza jej powierzchnię i chroni przed działaniem brudu oraz wody.

Warto zadbać o buty w czekoladowym kolorze – dzięki profesjonalnym środkom czyszczącym i pielęgnującym będą zachowane w idealnym stanie. W dodatku ich piękna, czekoladowa barwa zachwycać będzie przez długi czas. I o to przecież chodzi – aby nasze buty przyciągały spojrzenia innych osób.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Czekoladowy styl

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *