Dowiesz się:

  • Czym jest Cocciné Care Spray?
  • Jakie są zalety jego używania?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkt kupisz:

Sklep Cocciné (PEŁNA OFERTA)

Czyszczenie butów wymaga kompleksowego podejścia. Samo użycie szamponu nie kończy tematu. Oczywiście – usuwane są zabrudzenia, ale obuwie nie jest jeszcze całkowicie zabezpieczone, a w dodatku… można uzyskać jeszcze lepszy efekt czystego obuwia dzięki użyciu kremów czy past.

Ale samo użycie kremu czy pasty nie stawia przysłowiowej kropki nad „i”. Na sam koniec (jeszcze przed użyciem impregnatu) warto użyć jeszcze innego środka do pielęgnacji obuwia. Jest nim Cocciné Care Spray.

Czym jest Cocciné Care Spray? Jak nazwa wskazuje jest to „opieka w sprayu” 🙂 Jest to preparat konserwujący w formie delikatnego płynnego tłuszczu z lanoliną. W szczególności dedykowany do obuwia damskiego ze skór foliowanych, laminowanych, wielobarwnych gładkich, tłoczonych i przecieranych, również do delikatnych skór typu „crust”. Chroni i ożywia kolor, nadaje elastyczność aplikowanej powierzchni skórzanej oraz nubukowej.

Jak podaje Wikipedia, lanolina to wosk zwierzęcy otrzymywany podczas czyszczenia wełny owczej (tzw. „tłuszczopot owczy”). Stanowi mieszaninę estrów kwasów tłuszczowych ze sterolami (m.in. z cholesterolem). Ponieważ lanolina bardzo dobrze wchłania się przez skórę, wykorzystuje się ją do produkcji środków kosmetycznych oraz w recepturze aptecznej i przemysłowej produkcji farmaceutycznej jako podłoże do przyrządzania półstałych postaci leku, m.in. maści, kremy itp.

Jest to naturalny składnik z powodzeniem stosowany w branży kosmetycznej oraz medycynie.

Lanolina to wosk zwierzęcy, który odkłada się na wełnie owczej w sposób naturalny – podczas strzyżenia owiec uzyskuje się właśnie lanolinę.

Preparat stworzony na naturalnym składniku ma pozytywny wpływ na każde skórzane obuwie. Dzięki swoim właściwościom pielęgnuje obuwie, nadając im jeszcze lepszy wygląd. Jest bardzo prosty w użyciu – wystarczy spryskać powierzchnię buta, a efekty widać już po chwili. Care Spray chroni i odżywia kolor, ma pozytywny wpływ na stan butów.

Cocciné Care Spray nie jest alternatywą dla innych preparatów zabezpieczających obuwie. Care Spray stosuje się po wyczyszczonym obuwiu i nałożonym kremie, tłuszczu czy paście. Jest zwieńczeniem idealnie czystych butów.

Cocciné Care Spray ma jeszcze jedną zaletę – idealnie nadaje się do obuwia foliowanego czy laminowanego. Czyli wszędzie tam, gdzie tradycyjne pasty czy kremy się nie wchłoną, Care Spray wykonuje kawał świetnej roboty. Odżywia kolor, nadaje blask, powoduje że buty nabierają blasku.

Dlatego polecamy używanie Cocciné Care Spray po każdym czyszczeniu i pielęgnacji obuwia – preparat jest bardzo wydajny, a do tego wystarczy tylko chwila by spryskać nasze ulubione buty i nadać im nowego, wyjątkowego wyglądu.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Care Spray

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *