Lubicie jeździć na rowerze? W dniu 3 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Roweru, zatem postanowiliśmy uczcić go rabatem na plaster Cocciné Gelskin na obtarcia. Wielokrotnego użytku plaster to nieodzowny towarzysz wszelkich rowerowych podróży.

Do dnia 7 czerwca 2020 r. na hasło: Rowerek uzyskacie 15% rabatu.

Plaster kupisz TUTAJ

Rower – ten wyjątkowy jednoślad.

Chociaż to kolej i samochody zrewolucjonizowały transport drogowy, to rower w dalszym ciągu jest popularnym środkiem transportu. Najczęściej używany w małych miasteczkach, terenach podmiejskich i na wsiach, pozwala szybko dotrzeć do punktu docelowego. A ile przy tym korzyści – dla zdrowia, dla środowiska, dla ruchu na ulicach. Zalety z jazdy rowerem widzą również władze dużych miast – ścieżki rowerowe powstają wszędzie tam, gdzie infrastruktura na to pozwala.

Rowerem poruszamy się także rekreacyjnie, jeździmy na wycieczki rowerowe z rodziną, wybieramy się w podróż w lesie czy w górach. Rower to częsty widok na turystycznych szlakach.

Ale jazda na rowerze to nie tylko przyjemność, to także ryzyko różnych obtarć – zwłaszcza tych na stopach. Dlatego warto pod ręką zawsze mieć ze sobą plaster. I to nie byle jaki plaster – plaster żelowy, wielokrotnego użytku, który skutecznie zabezpieczy przed otarciami stopy i będzie chronić przed podrażnieniami skóry.

Po co mi taki plaster?

Odpowiedź na to pytanie jest proste – kupujesz raz i nosisz zawsze przy sobie, a wykorzystasz nie raz, nie dwa. Plaster można wielokrotnie nakładać i zdejmować dzięki materiałom z jakich został wykonany. Po użyciu wystarczy wyprać i… będzie się wciąż nadawał do użytku – nie traci swoich właściwości. Plaster skutecznie zabezpieczy miejsce obtarć, co zmniejszy dyskomfort wynikający z chodzenia, czy jazdy na rowerze. Plaster zabezpieczy także obtarcie przed bakteriami i zanieczyszczeniami z powietrza, skutecznie chroniąc podrażnioną skórę.

Czym jest żelowy plaster GELSKIN? To przede wszystkim plaster wielokrotnego użytku.

Samoprzylepny plaster żelowy wielokrotnego użytku (można prać w temperaturze 30°C) – nie traci właściwości samoprzylepnych jeśli nie został uszkodzony. Wykonany z żelu polimerowego najnowszej generacji. Naklejamy go bezpośrednio na stopę, przynosi ulgę i ochrania przed tarciem oraz twardym podłożem. W opakowaniu dwie sztuki.

Plaster kupisz TUTAJ

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Jednoślad dla zdrowia i przyjemności

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *