Dowiesz się:

  • Dlaczego warto używać „rajstop w sprayu”?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Silky Fresh (NAJLEPSZA OFERTA)

Jedwab – niegdyś jeden z najcenniejszych materiałów na świecie. Jak podaje Wikipedia jedwab ma swoje korzenia w Chinach i jego historia sięga… 4000 lat.

Chińskie podanie głosi, że jedwab został odkryty w ogrodzie cesarza Huang Di, żyjącego w latach 2698 – 2598 p.n.e. Według legendy cesarz poprosił swą żonę Xi Lingshi, by sprawdziła, jaki szkodnik niszczy drzewa morwowe. Cesarzowa zauważyła, że są to białe larwy, które przędą błyszczące kokony. Przypadkowo jeden kokon wpadł jej do wrzątku i okazało się, że można wyciągnąć z niego delikatną nić, którą Xi Lingshi zawinęła na szpulkę. W ten sposób, jak głosi legenda, odkryła tajemnicę produkcji jedwabiu. Chińczycy strzegli tej tajemnicy przez około 2000 lat. Przez ten czas Chiny miały monopol na produkcję jedwabiu, który eksportowały tzw. jedwabnym szlakiem. Każdego, kto zdradziłby tajemnicę jego wyrobu, czekał wyrok śmierci. (za: Wikipedia)

Czasy się jednak zmieniły i świat poszedł do przodu. Teraz technologia i nowoczesne receptury pozwalają nawet uzyskać efekt „płynnego jedwabiu”. Jak to się dzieje? No cóż – to też jest tajemnica wyrobu, którą strzeże się bardzo uważnie 🙂

Cocciné Silky Fresh – niektórzy mówią o nim „rajstopy w sprayu”, inni „płynny jedwab”. Dzięki naturalnym ekstraktom z jedwabiu SILKY FRESH zapobiega obcieraniu stóp w butach, zwłaszcza, gdy stopy są bose. Skóra jest idealnie gładka i sucha jak aksamit. Jedwabiste i świeże uczucie na skórze oraz piękny zapach trwają kilka godzin, zapewniając latem komfort niczym w jedwabnych pończochach.

Rajstopy w sprayu – tak to jest jak najbardziej możliwe 🙂

Silky Fresh zapobiega obcieraniu stóp w butach, zwłaszcza gdy stopy są bose. Przykrywa delikatnie skórę warstwą, idealnie gładką i suchą jak aksamit. Jedwabiste i świeże uczucie na skórze, które koniecznie musicie wypróbować. Ponadto utrzymuje się przez wiele godzin zapewniając stopom komfort, niczym jedwabne pończochy.

Obcasy, sneakersy, trampki… nieważne jakie buty – Silky Fresh pozwala nosić obuwie bez rajstop czy „stopek”. Jedwabna, gładka i sucha warstwa zapewnia wielogodzinny komfort.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Cenny jedwab

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *