Dowiesz się:

  • Jak skutecznie pozbyć się wirusów?
  • Jaki środek biobójczy likwiduje wirusy?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 4 minuty

Już wkrótce do sklepów trafi produkt biobójczy Cocciné D72. Co to jest i dlaczego zawsze warto mieć butelkę tego płynu przy sobie?

Płyn dezynfekujący 400 ml

Zadbaj o higienę i pozbądź się wirusów

W dzisiejszych czasach higiena osobista i dbanie o czystość to już nie tylko kwestia dbania o własne zdrowie i komfort otoczenia, ale również troski o życie i bezpieczeństwo innych. Od kilku lat kolejne mutacje różnych wirusów – w tym ostatniego COVID-19 – stanowią zagrożenie dla całych społeczności. Dlatego podstawową, codzienną rutyną powinno być dbanie o czystość własnych rąk i najbliższego otoczenia.

Poszukując optymalnego rozwiązania polecamy skuteczny środek dezynfekujący COCCINÉ D72 na bazie alkoholu 70%. Używanie płynu jest łatwe i może być skuteczną ochroną przed zagrożeniami ze strony wszelkich bakterii i wirusów.

Profilaktyka jest bardzo ważna – dzięki płynom dezynfekującym Cocciné D72 skutecznie zlikwidujesz wirusy.

Płyn dezynfekujący

Cocciné D72 to skuteczny preparat, który w szybki sposób eliminuje wirusy na skórze. Wystarczy ok. 30 sekund, by wirusy uległy całkowitej likwidacji. Używanie preparatu na skórę oraz powierzchnie przedmiotów codziennego użytku znacząco zwiększa bezpieczeństwo użytkownika i najbliższego otoczenia.

Płyn posiada pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 0864/TP/2020

Poręczne opakowanie
100 ml

Zastosowanie Cocciné D72:

– Skóra dłoni

– Fronty meblowe, gałki, wszelkie meble w domu i biurze

– Blaty stołów, biurek, parapetów w biurze, na hali produkcyjnej, w domu

– Oparcia foteli (miejsca, które dotykamy dłońmi)

– Włączniki/wyłączniki światła

– Klamki w biurze, domu, samochodzie

– Kierownica, lewarek skrzyni biegów

– Przybory biurowe

– Pilot do telewizora

– Sprzęt AGD (np. rączki od mikrofalówki, czajnika elektrycznego, lodówki)

– Ekrany smartfonów (należy zapoznać się z ostrzeżeniami producenta smartfonów)

– Telefony stacjonarne

– Akcesoria komputerowe – myszy, klawiatury

– Miejsca przechowywania dokumentów (plastikowe teczki i segregatory)

– Sanitariaty (np. płytki na ścianach i podłodze łazienki)

Zalety korzystania z Cocciné D72:

– Na bazie alkoholu 70% – likwiduje wirusy

– Czyści bez użycia wody

– Błyskawiczny efekt

– Nieinwazyjny dla skóry dłoni

– Skutecznie czyści wszelkie powierzchnie

– Nie zostawia smug

– Szybko paruje

– Nieinwazyjny dla różnych materiałów. Można używać na materiały typu: skóra, drewno, plastik, metal, materiały naturalne lub sztuczne.

Gdzie warto stosować?

Środek dezynfekujący Cocciné D72 nadaje się idealnie do użytku zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Można go użyć zarówno w obiektach prywatnych jak i publicznych oraz przemysłowych. Można także używać w środkach masowej komunikacji publicznej (pociąg, autobus, metro, tramwaj, etc.). Skutecznie działa w miejscach na otwartym powietrzu – można użyć na klamce wejściowej lub na poręczy przed wejściem do budynku. Jest także przydatny podczas jazdy windą (przyciski piętra, miejsca wejścia i wyjścia w przypadku drzwi otwieranych ręcznie).

Profilaktyka ma znaczenie

Preparat jest przede wszystkim kluczowym elementem profilaktyki w miejscu pracy. Szybkie wyczyszczenie własnego stanowiska, albo stanowiska koleżanki/kolegi z biurka obok to najprostsza metoda na zachowanie higienicznej czystości.

Dbanie o czystość w mieszkaniu jest ważne nie tylko teraz w dobie pandemii. Powinno się o tym pamiętać zawsze, niezależnie od tego czy w domu pojawia się choroba zakaźna o podłożu bakteryjnym lub wirusowym. Dbając o właściwe utrzymywanie pomieszczeń w czystości, redukujemy ryzyko ponownego zakażenia.

Płynu może używać każda osoba. Butelki o pojemności 100 ml oraz 400 ml z atomizerem są wygodne w użyciu, wystarczy spryskać powierzchnie i przetrzeć najlepiej papierowym ręcznikiem, aby skutecznie pozbyć się brudu. Najmniejsza butelka jest na tyle praktyczna, że można ją nosić ze sobą przy każdej okazji. Z kolei butelki o pojemności 1 litra lub nawet 5 litrów stanowi duży zapas na wielokrotne użycie.

Płyn dezynfekujący – 1 litr

Jak używać preparatu Cocciné D72:

Dezynfekcja rąk:

Około 3 ml produktu rozprowadzić na suchych, czystych rękach. Wcierać przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia. Przez cały czas dezynfekcji ręce muszą być wilgotne. Nie spłukiwać.

Dezynfekcja powierzchni:

Nanieść na czyste powierzchnie i pozostawić na 1 minutę (działanie wirusobójcze), 5 minut (działanie bakteriobójcze), 15 minut (działanie grzybobójcze). Przez cały okres działania produktu powierzchnia musi być stale wilgotna. Nie wymaga spłukiwania.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

D72 – likwidator wirusów

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *