Dowiesz się:

  • Jak można dowolnie pomalować swoje obuwie i zrobić z nich nowy „look”.
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Leather Repair (NAJLEPSZA OFERTA)

Fenomenu Gwiezdnych Wojen nie trzeba rozumieć. Trzeba go przyjąć jako fakt w taki sam sposób jak to, że po nocy nastaje dzień, bo przecież statystyka i liczby nie kłamią, prawda?

„Gwiezdne Wojny” o łącznej wartości ponad 68 miliardów dolarów są piątą pod względem przychodów marką medialną wszechczasów.

Fani Star Wars nie są grupą niszową. W rzeczywistości są bardzo zróżnicowaną publicznością, stanowią 1 na 4 użytkowników Internetu na całym świecie (źródło: GlobalWebIndex Q3 2019). 4 maja obchodzony jest dzień fanów Gwiezdnych Wojen i z tej okazji pokazaliśmy, jak można w bardzo tani, szybki i łatwy sposób zrobić białe sneakersy z motywem Star Wars. Co ciekawe oryginalne buty zaczynają się od 180 PLN (już w przecenach) i dochodzą aż do 900 PLN. My pokazaliśmy, że wystarczy trochę pracy, nowe buty za ok. 100 PLN oraz farba (Cocciné Leather Repair czarny) za ok. 10 PLN. Można? Można! A cenne złotówki zostają w kieszeni 🙂 Zobaczcie sami jakie to proste.

Krok 1: Przygotowujemy szablon – wzór, który chcemy nanieść na obuwiu. Dowolność jest tu w zasadzie nieograniczona – ogranicza Was tylko Wasza fantazja.
Możecie nałożyć dowolny ulubiony indywidualny wzór, taki, co to go w oferowanych seryjnie butach nie ma.
Krok 2: Bierzemy Cocciné Leather Repair i nakładamy dokładnie pędzelkiem na obuwie. Efekt końcowy robi wrażenie – szybko, łatwo i przyjemnie.

W ten sposób możecie zrobić nie tylko motyw z Gwiezdnych Wojen. Możecie przygotować wzór dla fanów Marvela, DC Universe, czy Disneya. Pamiętajcie – są to znaki chronione, zatem nie możecie ich dalej rozprowadzać dla zysku, ale dla własnego użytku możecie przygotować taką formę i cieszyć się oryginalnym wzorem na butach. Nawet takim, jakie nie występują na rynku – ogranicza Was tylko fantazja.

PS. Dla nas zadanie było łatwe, ale mamy dla Was poradę – jeżeli nie czujecie się uzdolnieni plastycznie, spróbujcie poszukać w swoim otoczeniu osobę z takimi zdolnościami. Do zrobienia takiego wzoru naprawdę wystarczy odrobina uzdolnień do prac ręcznych lub ktoś bliski, kto takie uzdolnienia posiada (siostra, ciocia, tata, etc.).

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Jasna strona Mocy

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *