Cztery nasze produkty z serii Cocciné Eco Line są 100% vegan. Co to oznacza? W dużym skrócie oznacza tyle, że nie były testowane na zwierzętach i nie są pochodzenia zwierzęcego, a ich skład jest całkowicie bezpieczny i neutralny dla środowiska.

Przyjęcie zasady wegańskiej oznacza „nie” wobec okrucieństwa wobec zwierząt i zniszczenia środowiska oraz „tak” dla współczucia i dobrego zdrowia. Oznacza to również zwracanie uwagi na składniki żywności, kosmetyków i innych produktów.

Produkty, które są 100% vegan to:

COCCINE ECO PŁYN CZYSZCZĄCY EKOLOGICZNY

COCCINE ECO DEZODORANT EKOLOGICZNY

COCCINE ECO IMPREGNAT EKOLOGICZNY

COCCINE ECO NUBUCK EKOLOGICZNY

Te produkty są 100% vegan

Dlaczego to takie ważne?

W dzisiejszych czasach wiele preparatów i środków jest szkodliwe dla środowiska nie tylko podczas ich używania, ale już na samym etapie produkcji. Zostawiają również znaczący ślad węglowy. Co więcej, jest na rynku wiele środków, które wykorzystują składniki pochodzenia zwierzęcego. Produkty Cocciné Eco są dużo bardziej bezpieczne dla środowiska i ekosystemu niż produkty bazujące na klasycznych składnikach chemicznych. Do produkcji ekologicznych preparatów z serii Cocciné Eco wykorzystywane są składniki bezpieczne dla otoczenia, zwierząt i domowników i w przypadku Eco Clean, Eco Deo, Eco Nubuck oraz Eco Protector nie są one w żadnym stopniu pochodzenia zwierzęcego.

Czy Cocciné Eco jest naprawdę 100% wegan?

Składniki zwierzęce są stosowane nie dlatego, że są lepsze niż składniki pochodzenia roślinnego lub syntetyczne, ale ponieważ są ogólnie tańsze. Rzeźnie muszą co roku pozbywać się produktów ubocznych uboju milionów zwierząt i znalazły łatwe i opłacalne rozwiązanie, sprzedając je producentom żywności i kosmetyków.

Składniki pochodzenia zwierzęcego pochodzą z każdej branży wykorzystującej zwierzęta: mięso, futro, wełna, nabiał, jaja i rybołówstwo, a także z branż takich jak wyścigi konne i rodeo, które wysyłają niechciane zwierzęta na rzeź.

Co więcej, rośliny co roku przetwarzają ciała milionów ton martwych zwierząt, przekształcając rozkładające się mięso i kości w opłacalne składniki pochodzenia zwierzęcego. Rzeźnie dostarczają „niejadalne” części zabitych zwierząt jako składniki do produkcji różnych preparatów. Ciała zwierząt, które zostały uśmiercone w schroniskach, mogą również służyć w hodowli roślin.

W stworzeniu serii Eco naszym celem jest unikanie składników pochodzenia zwierzęcego, gdy tylko jest to możliwe. Dlatego też w składzie czterech produktów Cocciné Eco Line (Eco Clean, Eco Deo, Eco Nubuck, Eco Protector) nie znajdziecie żadnych składników, które są pochodzenia zwierzęcego na jakimkolwiek etapie produkcji.

„100% wegan” przynosi korzyści. Po pierwsze dlatego, że producent zadbał o to, aby żaden składnik nie był pochodzenia zwierzęcego. Po drugie samo ich stosowanie jest ekologiczne i nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko. Takie produkty to prawdziwy skarb dla naszej planety.

Eco Deo to jeden z czterech produktów w serii Eco, który jest 100% vegan.

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Sklep Cocciné (PEŁNA OFERTA)

COCCINE ECO PŁYN CZYSZCZĄCY EKOLOGICZNY

COCCINE ECO DEZODORANT EKOLOGICZNY

COCCINE ECO IMPREGNAT EKOLOGICZNY

COCCINE ECO NUBUCK EKOLOGICZNY

Cocciné Eco Line – z troski o buty i środowisko naturalne

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

100% vegan dla 4 produktów Eco

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *