Czasem drobne udogodnienie może zmienić radykalnie komfort pracy. Wystarczy po prostu wygodnie… stanąć. Stopy są kluczowym elementem ruchowym w pracy ludzi różnych zawodów: zespołów produkcyjnych, handlowych, budowlanych, w rolnictwie, w usługach, w rzemiośle, nie mówiąc o leśnictwie czy służbach mundurowych… właściwie wszędzie. I wszędzie tam ogromne znaczenie ma to, na czym stoi pracownik i jak ocenia komfort swojego obuwia.

Co się składa na ten komfort?

Po pierwsze poczucie bezpieczeństwa stóp – zapewnia to producent obuwia. Kupując obuwie polskich producentów gwarantujemy użytkownikowi, że użyte materiały spełniają normy zdrowotne. To bardzo ważne – niektóre buty z importu z dalekich krajów mogą wydzielać substancje trujące (!) lub nie spełniać innych norm.

Po drugiepoczucie higieny – a to już połączenie optymalnych materiałów użytych do produkcji obuwia oraz troski, jaką może zapewnić sam użytkownik poprzez higienizację wnętrza dezodorantami do obuwia i stóp, wkładkami higienicznymi i odświeżającymi oraz odpowiednim traktowaniem buta.

Po trzeciekomfort chodzenia i stania – to również element zależny zarówno od obuwia jak i od użytych wkładek, które mogą spełniać mnóstwo funkcji prozdrowotnych w zależności od modelu.

Po czwarteciepło stóp lub przeciwnie, poczucie chłodu czy przewiewność. Tu również można osiągnąć dużo wkładkami i przestrzeganiem zasad konserwacji butów, również roboczych.

Wszystko to nie jest wiedza tajemna. I warto ją zdobyć. A my się w niej specjalizujemy.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Pracować w komforcie, aby móc pracować wydajnie

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *