Dowiesz się:

  • Jakich prawideł użyć na zimę do kozaków?
  • Dlaczego warto to zrobić?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Sklep Cocciné (PEŁNA OFERTA)

Buty po zimie należy wyczyścić. Porządnie 🙂 Jak to zrobić? Pisaliśmy o tym np. w wpisie „Wykorzystaj wolny czas”. Porządną dawkę materiałów znajdziecie także na naszym kanale Youtube Coccineinspiruje. Zatem nie będziemy się powtarzać :). W każdym razie z szerokiej oferty produktów Cocciné na pewno znajdziecie najlepsze kosmetyki i akcesoria do czyszczenia oraz pielęgnacji butów.

Kozaczki wyczyszczone? Super 🙂 To teraz zobaczcie jak wyglądają… Ładnie?

Brak prawideł 🙁

No nie do końca – bez prawideł ulegają zniekształceniom.

Dlatego warto stosować prawidła, aby utrzymać je w idealnym stanie przez długi czas. Kozaki pielęgnowane w taki sposób (dedykowane preparaty, wkładki, akcesoria i kosmetyki) będą służyły przez lata. Wymiana butów na nowe to często spory wydatek, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy świat walczy z epidemią koronawirusa. Dużo taniej będzie kupić prawidła i porządnie zabezpieczyć buty na kolejną zimę, co z pewnością doceni Wasz domowy budżet.

Co ciekawe, odpowiednie i częste używanie prawideł potrafi zachować obuwie nawet w lepszym stanie niż te nowe, które wyjmujemy z pudełka.

Jakie prawidła użyć? Do kozaków są specjalne, dedykowane prawidła, które utrzymają formę butów w najlepszy możliwie sposób.

Najnowsze prawidła od Cocciné

Najnowsze prawidła od Cocciné cechuje wysoka jakość wykonania oraz łatwość w użytkowaniu. Wystarczy po wyczyszczeniu i całkowitym wyschnięciu butów włożyć prawidła i… zapomnieć o nich, aż do czasu kolejnej zimy.

Kiedy przyjdzie zima, wystarczy wyjąć buty z szafy, piwnicy, strychu, czy innego miejsca, gdzie stały do tej pory zapomniane. Ale dzięki prawidłom i kosmetykom Cocciné, będą gotowe do noszenia prosto po ich wyjęciu.
Prawidła w pełnej okazałości. Tak zabezpieczone obuwie będzie służyło dużo dłużej.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Prawidła? Obowiązkowo!

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *