Dowiesz się:

  • Jak w mgnieniu oka wyczyścić obuwie?
  • Dlaczego warto używać chusteczek czyszczących?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkt kupisz w sklepach CCC na terenie całego kraju

Aby buty były czyste, trzeba systematycznie używać profesjonalnych środków czyszczących i pielęgnujących. Dzięki temu nie tylko poczujecie się lepiej (w końcu jak się wygląda w brudnym bucie, jakie robicie wrażenie?), ale także wydłużycie cykl życia obuwia. But będzie dłużej Wam służyć, co przekłada się na realne oszczędności.

Jednak nie zawsze jest możliwe utrzymanie butów w idealnej czystości. Przykład? Proszę bardzo – dzień przed ważnym spotkaniem w biurze przygotowaliście „na błysk” obuwie. Rano wstajecie, szykujecie się i pędzicie na spotkanie. Jak to w życiu bywa nagle zaczyna padać deszcz… Kilka minut i wszędzie błoto i brud który osiadł na butach. Czarny scenariusz? Takie często przeciwności losu pisze życie. Głowa do góry! Twoja praca nie musi pójść na marne – wbiegasz do biura i wyciągasz z torby, teczki, saszetki albo nawet kieszeni chusteczki czyszczące i… przecierasz nimi buty. Wszystko zajmuje max 30 sekund. Prawda że proste?

Takie chusteczki to świetna rzecz – usuną zabrudzenie, nadadzą połysk, ale pamiętajcie że nie zastąpią całego procesu czyszczenia i pielęgnacji, które trzeba wykonywać systematycznie. Zatem – chusteczka jest pomocą i uzupełnieniem w całym procesie czyszczenia obuwia, a także niezbędnym produktem w krytycznych sytuacjach (np. przed ważnym spotkaniem, a chcecie zachować dobre wrażenie), kiedy but został zabrudzony błotem czy kurzem.

Brudne buty 🙁
But po lewej przeszedł błyskawiczne czyszczenie

Chusteczki czyszczące polecamy na takie sytuacje, gdzie potrzebujesz szybko uzyskać efekt czystego buta. Nie zastąpią one całego procesu czyszczenia (np. nie impregnują butów), ale są niezastąpione w trudnych sytuacjach. Aha – nadają się do butów i galanterii z gładkiej skóry. Co więcej, nie tylko usuną zabrudzenia, ale także nadadzą ładny połysk.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Błyskawicznie czyste buty? To możliwe

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *