Dlaczego warto kupić ten zestaw?

  • produkty odświeżą wnętrze buta
  • wyeliminują drobnoustroje odpowiedzialne za nieprzyjemny zapach
  • zachowają długą świeżość stóp
  • zmniejszą ich potliwość

Zima w tym roku nie dała o sobie znać. Można nawet powiedzieć, że gdyby nie kalendarz, pewnie nie zauważylibyśmy jej nadejścia. Styczeń i luty już za nami, a to oznacza, że temperatury będą teraz z dnia na dzień coraz wyższe.

Ciepłe dni, to także zwiększona potliwość stóp. Aby temu przeciwdziałać i zachować wyjątkową oraz długą ich świeżość, warto użyć dezodorantu, antyperspirantu oraz przeciwpotliwej wkładki. A jeszcze lepiej kupić te wszystkie produkty w zestawie za jedyne 29,99 zł!

Zestaw kupisz tutaj: NAJLEPSZA OFERTA

Co wchodzi w skład zestawu?

  • COCCINÉ WKŁADKI DO BUTÓW PRZECIWPOTLIWE Z WĘGLEM AKTYWNYM, ROZMIAR 36-46 1 PARA oraz:
  • DEZODORANT DO BUTÓW 75 ML oraz:
  • ANTYPERSPIRANT DO STÓP 100 ML
W skład zestawu wchodzą 3 produkty

Pierwszym produktem jest wkładka przeciwpotliwa Cocciné Antiperspirant Perforated. Wkładka wykonana z perforowanej na całej powierzchni pianki lateksowej zawierającej włókno z aktywnym węglem. Perforacja poprawia cyrkulację powietrza w bucie. Włókno węglowe pochłania nieprzyjemne zapachy, a także wiąże biologicznie czynne drobnoustroje, zapewniając stopie uczucie świeżości. Pokryta cienką bawełnianą tkaniną. Jest delikatna i miękka.

Zaleta wkładki: można ją samodzielnie przyciąć do pożądanego rozmiaru 🙂

Kolejny produkt to dezodorant do obuwia marki Cocciné Nano Deo Silver. Jest to dezodorant z formułą nanocząsteczek srebra i krzemionki do odświeżania obuwia. Srebro zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, a krzemionka pochłania nieprzyjemne zapachy.

Trzeci preparat to Cocciné Deo Feet. Preparat przeznaczony do skóry pękającej i suchej, nawilża, odżywia i pozostawia uczucie świeżości. Produkt został sprawdzony przez Państwowy Zakład Higieny i uzyskał świadectwo jakości zdrowotnej.

A zatem – aż 3 produkty, które w jednym zestawie kosztują jedyne 29,99 złotych. Warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Poczuj wyjątkową świeżość. Aż 3 produkty za 29,99 zł

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *