Dowiesz się:

  • Czym charakteryzują się nowe zapiętki Cocciné?
  • Dlaczego warto używać zapiętki?
  • Dla kogo są one przeznaczone?
  • Zapoznanie się z informacją zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné UNIVERSAL COMFORT CLASSIC (NAJLEPSZA OFERTA)

Cocciné UNIVERSAL COMFORT SPORT (NAJLEPSZA OFERTA)

Na rynku zadebiutowały właśnie dwa nowe produkty – zapiętki od Cocciné. Czym się charakteryzują? Otóż wprowadzone zostały do sprzedaży dwie wersje: Universal Comfort Classic oraz Universal Comfort Sport mają podobną użyteczność – obie skutecznie chronią pięty stóp przed otarciami. Obie są z pianką „memory”, która „zapamiętuje” kształt pięty w celu maksymalnej jej ochrony. Różnią się natomiast materiałem wierzchnim – Universal Comfort Classic to przyjemny w dotyku welur, który idealnie pasuje do butów casualowych. Universal Comfort Sport posiada natomiast wytrzymały materiał tekstylny w kolorze niebieskim, pasując idealnie do sportowego obuwia.

Dlaczego używać zapiętek?

Podczas mierzenia butów nie zawsze zwracamy uwagę na jedną istotną rzecz – obcieranie tylnej części stopy. Dopiero po ich pierwszym założeniu i dłuższym spacerze okazuje się, że obtarcia na piętach powodują olbrzymi dyskomfort. Koniec z tym! Oto zapiętki, która skutecznie likwidują ten problem i maksymalizują komfort chodzenia w nowym obuwiu. Wyjątkowa konstrukcja zapiętek z welurowego wierzchu lub materiału tekstylnego (w zależności od wybranej wersji) i pianki memory, pozwala cieszyć się nowymi butami już od pierwszego założenia.

Zapiętki do butów sportowych (np. sneakersy).

Zapiętki Universal Comfort to ochrona pięt dzięki miękkim, eleganckim i przyjemnym, wręcz aksamitnym w dotyku zapiętkom wykonanym z tkaniny welurowej (wersja Universal Comfort Classic), tkaniny tekstylnej (wersja Universal Comfort Sport) i pianki memory. Minimalizują ból stóp, pozwalają dopasować but do stopy, zapobiegają wysuwaniu się jej z obuwia. Idealne do wyjściowych i casualowych butów (Classic) oraz sportowych (Sport).

Te zapiętki idealnie nadadzą się do butów casualowych.

Zapiętki zostały skontruowane z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu. Specjalna pianka „memory” dostosowuje się do kształtu tylnej części stopy i skutecznie izoluje twardą część buta zapobiegając obtarciom. Mocny klej pozwala utrzymać ją w bucie do czasu, kiedy obuwie wyprofiluje się na tyle, aby stosowanie zapiętki nie było konieczne.

Welurowa powierzchnia i mocny klej.

Przyjemny w dotyku materiał pozwala nie tylko chronić stopy przed obtarciem, ale jednocześnie pozwala dopasować stopę do obuwia, jeżeli jest ono trochę za duże. Uniemożliwia wysuwanie się stopy z buta i maksymalizuje komfort chodzenia.

Powierzchnia tekstylna – do butów sportowych oraz mocny klej zapobiegnie przesuwaniu się zapiętki w bucie.

Zapiętka nadaje się do wszelkiego typu obuwia, gdzie usztywniona tylna część buta ociera o stopę. Stosowanie zapiętki ma wielorakie korzyści: działa jak ochraniacz, dopasowuje obuwie do stóp i zapobiegają przesuwaniu się pięty w bucie. Dostępne w kolorze beżowym i niebieskim.

Najważniejsze cechy:

  • Idealne do obuwia sportowego i casualowego (w zależności od wybranej wersji)
  • Chronią stopy przed obtarciami
  • Dopasowują obuwie do stóp

Dzięki zapiętkom zapomnisz o dyskomforcie w niewygodnych, obcierających butach i nie będziesz mieć bolących, startych pięt!

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Nowość na rynku: zapiętki Universal Comfort

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *