Dowiesz się:

 • Czym charakteryzuje się nowa wkładka Cocciné Airflow Prime?
 • Dlaczego warto używać wkładki?
 • Dla kogo jest ona przeznaczona?
 • Zapoznanie się z poradą zajmie około 4 minuty

Produkt kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Airflow Prime (NAJLEPSZA OFERTA)

Zapraszamy do obejrzenia filmu o najnowszej wkładce

Wkładek do butów na rynku jest bardzo dużo – jest w czym wybierać. Czasami może się wydawać, że nie różnią się od siebie praktycznie niczym. Są takie co ocieplają, zachowują obieg powietrza, amortyzują, podwyższają, minimalizują zmęczenie etc. Ale choć na pierwszy rzut oka różnic nie widać, to uwierzcie nam – one są. Przede wszystkim są widoczne w wykonaniu oraz jakości materiałów. Takie są wkładki Cocciné – bardzo wysoka użyteczność i praktyczność, a ich noszenie przynosi wymierne korzyści nie tylko dla stóp, lecz także dla obuwia wydłużając ich żywot.

W lutym 2020 r. zadebiutowała wyjątkowa wkładka Cocciné Airflow Prime. Jest to profilowana i amortyzująca wkładka do obuwia roboczego, kaloszy, innych butów typu zamkniętego. Ale może też pasować do sneakersów czy pantofli, jednak w tym przypadku musicie sprawdzić to sami czy będzie dobrze leżała wewnątrz obuwia. Jej profilowany kształt poprawia w takim obuwiu podbicie stopy.

Najważniejsze cechy:

 • Maksymalny komfort i przyjemność z chodzenia i podróżowania oraz wielogodzinnego stania
 • Doskonała izolacja termiczna
 • Powłoka sanitized eliminuje drobnoustroje i bakterie
 • Zmniejsza zmęczenie stóp poprzez rozłożenie nacisku
 • Podwyższa o 8 mm, wysoka jakość wykonania starcza na długie użytkowanie

Wkładka składa się z wysokiej jakości gumowanej i kratkowanej podeszwy, której niezwykła konstrukcja zwiększa cyrkulację powietrza oraz przyjemność z chodzenia. Gumowana struktura wkładki jest odporna na wilgotność i wodę. Dodatkowo górna powierzchnia wkładki pokryta została bakteriostatyczną powłoką sanitized, która eliminuje drobnoustroje i bakterie.

Wkładka jest pokaźnych rozmiarów, ponieważ ma aż 8 mm grubości. Dzięki temu jej niespotykana konstrukcja plasuje ją w kategorii wkładek z najwyższej półki jakościowej. Wkładka idealnie nadaje się do wszelkiego typu obuwia zamkniętego, nie tylko zachowując świeżość stopy, ale także jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia jej zmęczenia. Elastyczność gumowanej podeszwy układa się pod ciężarem stopy, skutecznie amortyzując ruchy.

Coccine AirFlow Prime już na pierwszy rzut oka robi wrażenie masywnej i wykonanej z myślą o rosnących wymaganiach użytkowników. Producent projektując wkładkę wziął pod uwagę oczekiwania klientów, aby dostarczyć produkt wyjątkowo wygodny, trwały, bezpieczny i zwiększający komfort z chodzenia lub wielogodzinnego stania.

Coccine AirFlow Prime dzięki swoim właściwościom utrzymuje higienę stóp, jednocześnie zmniejszając ich zmęczenie. To optymalny wybór dla osób ceniących sobie wysokiej jakości produktów, oczekujących najlepszych rozwiązań bez kompromisu.

Kratka z pianki EVA zabezpiecza stopę przed wilgocią w obuwiu. Zmniejsza bóle stóp, nóg i pleców. Pozwala poruszać się bez nieprzyjemnego uczucia dyskomfortu. Wkładka zachowuje stopy w świeżości dzięki wierzchowi z lateksu pokrytego tkaniną sanitized. Antybakteryjny materiał zmniejsza ich potliwość i zwalcza drobnoustroje. Wkładka wydłuża cykl życia obuwia i minimalizuje konieczność wymiany na nowe.

Wkładka przeznaczona jest przede wszystkim dla:

 • Pracownicy warsztatów, przemysłu, produkcji taśmowej
 • Pracujących na otwartej przestrzeni
 • Pracowników budowlanych, chemików, architektów, farmaceutów, konserwatorów
 • Rybaków, wszystkich korzystających na co dzień z obuwia gumowego

UWAGA! Mamy dla Was dobrą radę – wkładka jest gruba, masywna. Dajcie jej szansę – jak jej użyjecie, to nie będziecie chcieli innej. Wkładka potrzebuje około 2 doby, aby idealnie dopasować się do wnętrza buta i stopy. Jej profilowany kształt może wpływać korzystnie na problemy anatomiczne stóp.

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Nowość na rynku: nowa, wygodna wkładka

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *