Dowiesz się:

  • Dlaczego warto zadbać o sneakersy?
  • Jak je przygotować na nadchodzącą wiosnę?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 4 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Power Cleaner (NAJLEPSZA OFERTA)

Cocciné Water&Dirt Stop (NAJLEPSZA OFERTA)

Cocciné Shampoo (NAJLEPSZA OFERTA)

Cocciné Deo Fresh (NAJLEPSZA OFERTA)

Cocciné Sole Cleaner (NAJLEPSZA OFERTA)

Cocciné Whitener (NAJLEPSZA OFERTA)

Tak jak po deszczu wychodzi słońce, tak po zimie nadejdzie wiosna. I – znając życie – nadejdzie szybciej, niż się tego spodziewamy. Ta jedna z piękniejszych pór roku pozwoli zmienić zimowe obuwie na ulubione sneakersy. Niezależnie od tego czy wyciągnięcie z szafy ulubione trampki, czy kupicie nowe, przydadzą się Wam dedykowane produkty do ich pielęgnacji.

Wybór dobrych preparatów do czyszczenia obuwia to nie lada wyzwanie – na szczęście jest Cocciné Sneakers Line 🙂

Wybór sprawdzonych preparatów to bezpieczeństwo dla obuwia – wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu skutecznych receptur owocuje powstaniem wydajnych i skutecznych środków czyszczących i pielęgnujących. A warto zacząć dbać o swoje sneakersy już od nowości. Zwłaszcza o białe kicksy, które jak twierdzą niektórzy – brudzą się od samego patrzenia. Wyciągamy zatem nowe buty z pudełka i pierwsze co robimy, to dobrze zabezpieczamy impregnatem przed wodą i kurzem. A potem regularnie o nie dbamy.

Cocciné Sneakers Line w pełnej okazałości

Powyższa sytuacja dotyczy butów nowych. A co jeżeli przed zapowiadaną (ale niesprawdzoną) hucznie na 2020 rok zimą 30-lecia schowaliście do szafy zeszłoroczne trampki lub tenisówki bez ich uprzedniego czyszczenia? Tak, to właśnie teraz jest idealny czas aby przygotować je na, mamy nadzieję, słoneczną wiosnę. Od czego zatem zacząć? To zależy od rodzaju butów, np. czy mają one zamszowe elementy. Dedykowane środki do zamszu zawsze dadzą Wam większą pewność co do skuteczności czyszczenia i pielęgnacji.

Załóżmy jednak, że Wasze sneakersy są w 100% tekstylne i cóż… nie wyglądają najlepiej. Z łatwością jednak je odświeżycie używając dedykowanej linii Cocciné Sneakers Line. Znajdziecie tam produkty takie jak: szampon, impregnat, dezodorant, środek do czyszczenia podeszw, korektor oraz odplamiacz. Wyposażeni w taki zestaw będziecie mogli zwalczyć każdy brud oraz odświeżyć wygląd ulubionego obuwia. Jeżeli jeszcze nie stosowaliście produktów czyszczących i pielęgnujących sneakersy, to ważne jest, aby dokładnie zapoznać się z instrukcją ich użytkowania oraz pamiętać o kilku ważnych zasadach opisanych na stronie Internetowej Cocciné:

https://coccine.eu/porada/10-zasad-czystego-i-zadbanego-obuwia/
https://coccine.eu/porada/jak-czytac-ikonki-na-opakowaniach/

Zapoznanie się z powyższymi poradami zajmie Wam dosłownie kilkanaście minut, ale pozwoli zaoszczędzić czas podczas czyszczenia i pielęgnacji butów. A warto wziąć sprawy w swoje ręce, ponieważ poza psychicznym komfortem wynikającym z noszenia czystego obuwia, przedłużacie jego żywot. A jak mówi stare powiedzenie: „ziarnko do ziarnka a zbierze się miarka”, powoli i cierpliwie, ale systematycznie dbając o obuwie, w dłuższej perspektywie oszczędzacie pieniądze na zakup nowej pary. Oczywiście nikt Wam nie broni kupić nowej pary butów, ale nie oznacza to, że stare trzeba od razu wyrzucić. Mogą one służyć po prostu dłużej, zwłaszcza że przy prawidłowej opiece profesjonalnymi środkami od Cocciné nie będą wyglądały na stare i zniszczone.

Być może też uważacie tak samo jak my, że ulubione rzeczy dlatego są ulubione, ponieważ świetnie się w nich czujemy, ale nie mamy opcji wymiany na nowe, bo dana seria przestała być już dawno produkowana. Stąd też nostalgiczne podejście do starszych rzeczy w których czuliśmy się świetnie – ich czas nadszedł może za szybko, a my żałujemy że już takich butów więcej nie kupimy… Zatem jeżeli konsekwentnie podejdziecie do niniejszego tematu, tylko na tym skorzystacie. Pamiętajcie też o zasadzie, że buty powinny „odpocząć” przynajmniej dobę po noszeniu. A zatem jeśli to możliwe, zmieniajcie każdego dnia obuwie i dajcie im chwilę oddechu.

Stosując Cocciné Sneakers Line zachowujesz nie tylko idealny wygląd sneakersów, ale także uśmiech na twarzy 🙂

Jak stosować poszczególne preparaty pielęgnujące i środki czyszczące oraz jaki dają one efekt, przeczytacie na innych naszych wpisach:

Czyszczenie zamszowych, sportowych butów (https://kochambuty.eu/?p=878)

Jak pozbyć się tłustych plam z butów? (https://kochambuty.eu/?p=547)

Zabezpieczamy tekstylne trampki przed wodą (https://kochambuty.eu/?p=526)

90 sekund do czystych cholewek sneakersów (https://kochambuty.eu/?p=311)

Jak pozbyć się brzydkiego zapachu z butów? (https://kochambuty.eu/?p=352)

Jak wyczyścić białe podeszwy sneakersów? (https://kochambuty.eu/?p=360)

Jak uratować podrapane, białe skórzane sneakersy? (https://kochambuty.eu/?p=367)

Produkty z serii Cocciné Sneakers Line można kupić w dobrych sklepach na terenie całego kraju, oraz w sklepie on-line: https://coccine-shop.eu/

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Szykujemy sneakersy na wiosnę

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *