Dowiesz się:

  • Dlaczego warto kupić dobre wkładki do butów
  • Jakie wkładki wybrać jako prezent dla dziadków?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 3 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Cocciné Merino Wool: NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Supreme Felt: NAJLEPSZA OFERTA

Cocciné Leather Premium on Latex: NAJLEPSZA OFERTA

Nasi dziadkowie obchodzą w styczniu swoje święto. W dniu 21 stycznia składamy życzenia babciom, a dzień później dziadkom. Oprócz życzeń przynosimy również prezenty. Jakie to prezenty, sami wiecie najlepiej, ponieważ na pewno chcecie podarować dziadkom wszystko co najlepsze. Ale czy kiedykolwiek podarowaliście najlepsze na rynku wkładki do butów? Jeżeli ten pomysł wydaje się Wam dziwny, śpieszymy wyjaśnić powody które uzasadnią naszą poradę.

Im więcej mamy lat, tym częściej zaczynają doskwierać nam bóle. Mogą zacząć się od pleców, głowy, szyi. Ale prędzej czy później bóle sięgają nóg. W końcu najczęstszy widok naszych dziadków to taki, gdzie poruszają się znacznie wolniej, z grymasem dyskomfortu i często potrzebują czegoś do podparcia się. Nie jest to oczywiście reguła, aczkolwiek problem zdrowotny nóg jest powszechny i coraz częstszy.

Aby złagodzić dyskomfort i bóle, a przede wszystkim zapewnić zmęczonym stopom należytą opiekę, zalecamy używać dobre wkładki do butów.

Z wiekiem coraz trudniej jest chodzić…

W pierwszej kolejności gorąco polecamy wkładkę Cocciné Merino Wool. Warstwa wierzchnia wykonana jest z 100% wełny owczej merynos, która dzięki swoim wyjątkowym naturalnym właściwościom termoaktywnym oraz wentylacyjnym daje uczucie przyjemnego ciepła oraz świeżości. Spodnia usztywniająca warstwa wkładki dodatkowo izoluje i idealnie przylega do wyściółki buta zapobiegając zwijaniu i przesuwaniu w bucie. Zapewniają ciepło i przyjemnie relaksują zmęczone stopy.

Wkładka z prawdziwej wełny owczej merynos

Natomiast do butów eleganckich, zwłaszcza kiedy są nowe, polecamy Cocciné Leather Premium on Latex. Wkładka skórzana na 1,5 mm warstwie lateksu. Poprawia amortyzację i izolację. Chroni wyściółkę buta, poprawia komfort chodzenia. Naturalna skóra wykończona jest elegancką fakturą pekari. Wkładka przyczynia się do wydłużenia żywotności obuwia, dzięki czemu można dłużej cieszyć się zakupionymi butami.

Wygodna i elegancka wkładka.

Ostatnią propozycją jest wkładka Cocciné Supreme Felt, czyli wysokiej jakości wkładka do butów o szerokim zastosowaniu. Wkładka stworzona została z myślą o dostarczeniu na rynek unikatowego produktu najwyższej jakości. Ma aż ok. 11 mm grubości, co czyni ją jedną z najgrubszych wkładek na rynku. Idealnie amortyzuje stopę zmniejszając jej zmęczenie. Część filcowa stanowi większość wkładki, dzięki czemu idealnie nadaje się jako ocieplenie obuwia. W dodatku filc zapobiega powstawaniu odparzeń oraz przesuwaniu się stopy w bucie. Konstrukcja wkładki z grubego filcu utrzymuje stopę w cieple, skutecznie ją izolując od chłodnego podłoża. Pozwala to na komfortowe chodzenie w niskich temperaturach nawet w nieocieplonym bucie. Uniwersalność wkładki charakteryzuje również zastosowana przeciwpotliwa powłoka lateksowa z węglem aktywnym. Włókno węglowe pochłania nieprzyjemne zapachy i zapewnia uczucie świeżości na długi czas. Dzięki temu zastosowaniu wkładki idealnie nadają się do wszelkiego ocieplanego obuwia zimowego, wysokich kaloszy i gumofilców. Skutecznie odprowadza także wilgoć ze stopy.

Wkładka jest jedną z najgrubszych na rynku. Ilość zastosowanego materiału jest niespotykana w podobnych konstrukcjach. Specjalna budowa wkładki nie tylko zatrzymuje ciepło w obuwiu, ale także maksymalizuje przyjemność z chodzenia. To także idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących dodatkowego centymetra wzrostu. W prosty sposób można uzyskać wyższy wzrost – wystarczy włożyć wkładki do buta i można cieszyć się dodatkowymi około 11 milimetrami.

Jeżeli chcesz podarować ciepłą wkładkę – Cocciné Supreme Felt to pozycja obowiązkowa.

Powyższe propozycje to oczywiście tylko część wkładek, które z czystym sumieniem możemy polecić dla Waszych dziadków. I to niezależnie od tego czy mają swoje święto, czy nie. Wybór dobrych wkładek pozwoli:

  • zwiększyć komfort chodzenia
  • wydłużyć żywotność obuwia
  • zmniejszyć bóle stóp i nóg oraz ich zmęczenie
  • utrzymać ciepło stóp

Więcej wkładek znajdziecie na naszym sklepie: www.coccine-shop.eu oraz na naszej stronie Internetowej: www.coccine.eu

Polecamy także zapoznać się z wkładkami profilaktycznymi i ochronnymi z serii Anatomic Line: www.coccine-shop.eu

WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Podaruj dziadkom wszystko co najlepsze

Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *