Dowiesz się:

  • Dlaczego warto używać zapiętek?
  • Jakie zapiętki wybrać?
  • Zapoznanie się z poradą zajmie około 2 minuty

Produkty kupisz w najlepszej cenie:

Zapiętka Comfort Sport

Zapiętka żelowa

Zapiętka żelowa Anatomic Line

Zapiętka welurowa

Dlaczego zapiętka jest ważna?

Otarte pięty oraz otarcia na tylnej części stopy to nie tylko dyskomfort – to przede wszystkim uszkodzenia skóry (piekące rany) i czasem nawet… uszkodzone obuwie. Ale jest na to rada – zapiętki. Stosowanie zapiętek zmniejsza zmęczenie stóp i chroni przed otarciami. Dodatkowo dopasowują one obuwie do stopy i zapobiegają jej wysuwaniu się.

Otarte pięty – jak zminimalizować ryzyko?

Podczas mierzenia butów nie zawsze zwracamy uwagę na jedną istotną rzecz – obcieranie tylnej części stopy. Dopiero po ich pierwszym założeniu i dłuższym spacerze okazuje się, że obtarcia na piętach powodują olbrzymi dyskomfort. Wtedy na pomoc przychodzi zapiętka, która skutecznie likwiduje ten problem i maksymalizuje komfort chodzenia w nowym obuwiu.

Nowe buty i otarte pięty… koniec z tym!

Zapiętki są konstruowane z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu. Skutecznie izolują twardą część buta zapobiegając obtarciom. Natomiast mocny klej pozwala utrzymać je w bucie do czasu, kiedy obuwie wyprofiluje się na tyle, aby stosowanie zapiętki nie było już konieczne.

Wymień zapiętki na letnie

21 czerwca 2020 r. obchodzony jest Światowy Dzień Deskorolki. Dzień ten związany jest z przesileniem letnim – rozpoczyna się astronomiczne lato. Tego dnia fani jazdy na rolkach i deskorolce chętnie wychodzą na miasto, na świeże powietrze, organizowane są w Skate Parkach różne imprezy, konkursy i turnieje.

A przecież lato to pora roku do której trzeba odpowiednio się przygotować. Zatem z przyjściem lata często kupujemy nowe, letnie obuwie. Niestety nie zawsze jest tak, że buty od razu pasują do naszej stopy. Robisz kilka kroków i wydaje się że wszystko jest w porządku. Ale wystarczy trochę dłużej się przejść po ulicy, aby buty zaczęły ocierać stopy. Dlatego w pierwszej kolejności sięgnij po zapiętki – dzięki temu ochronisz stopy przed otarciami i zabawa na świeżym powietrzu będzie mogła trwać godzinami.

Szeroki wybór zapiętek na sklepie Coccine-shop.eu
Dla osób aktywnych fizycznie polecamy zapiętki Comfort Sport.

Dla osób aktywnych szczególnie polecamy zapiętkę Cocciné Comfort Sport.

Zapiętki Universal Comfort Sport to ochrona pięt dzięki miękkim, eleganckim i przyjemnym, wręcz aksamitnym w dotyku zapiętkom wykonanym z tkaniny tekstylnej i pianki memory. Minimalizują ból stóp, pozwalają dopasować but do stopy, zapobiegają wysuwaniu się jej z obuwia. Zapiętki są idealnym wyborem do sportowych butów.

Zapiętki do butów sportowych (np. sneakersy).
Powierzchnia tekstylna – do butów sportowych oraz mocny klej zapobiegnie przesuwaniu się zapiętki w bucie.

Druga propozycja to zapiętka welurowa Cocciné Heel Protector Velour.

Wyjątkowa konstrukcja zapiętki z weluru, pozwala cieszyć się nowymi butami już od pierwszego założenia.

Ostatnie propozycje to zapiętki żelowe. Wygodne, trwałe, bardzo łatwe i wygodne do czyszczenia.

Zapiętka żelowa

Samoprzylepna, wykonana z miękkiego, sprężystego żelu, niewidoczna w obuwiu. Zalecana do obuwia ze zbyt sztywnym, za wysokim zapiętkiem, chroni piętę przed otarciem. Samoprzylepna. Rozmiary: jeden uniwersalny.

Zapiętka żelowa Anatomic Line

Samoprzylepne, wykonane z miękkiego, sprężystego, żelu silikonowego są niewidoczne w obuwiu. Zapobiegają zsuwaniu się obuwia z pięt oraz chronią piętę przed otarciem. Zalecane do obuwia ze zbyt sztywnym, za wysokim zapiętkiem oraz do obuwia zbyt luźnego.

Żelowe zapiętki z serii Anatomic Line

Warto zaopatrzyć się w zapiętki, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy mogą być potrzebne. Zwłaszcza teraz, gdy zbliża się lato i wielu z nas kupiło nowe sneakersy z twardym, sztywnym i wysokim zapiętkiem. A że często w pierwszej kolejności kierujemy się wyglądem i ceną butów, zatem zapiętki są wręcz niezbędnym produktem.

Co jeszcze oprócz zapiętek? Przede wszystkim produkty do czyszczenia i pielęgnacji obuwia sportowego z serii Sneakers Line.

Zestaw do czyszczenia i pielęgnacji sneakersów kupicie TUTAJ.


WIĘCEJ ARTYKUŁÓW I PORAD ZNAJDZIESZ –> TUTAJ

Śledź nas na Facebooku i Instagramie:

Facebook: www.facebook.com/KochamButyCoccine/

Instagram: www.instagram.com/coccineinspiruje/

Zobacz nasze porady na YouTube: Coccine Inspiruje

Odwiedź naszą stronę Internetową: www.coccine.eu

Wymień zapiętki na letnie

Post navigation


3 thoughts on “Wymień zapiętki na letnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *